انتخاب بهترین ردیاب خودرو

انتخاب بهترین ردیاب خودرو

بهترین ردیاب خودرو برای مالکان خودرو:

انتخاب بهترین ردیاب خودرو برای مالکان وسایل نقلیه امری ضروری در جهت ضد سرقت کردن خودرو، نمایش موقعیت، ایمنی و… بوده که امنیت و آرامش خاطر برای آن ها به وجود می آورد.

اکثر ایرانیان مالک خودرو به دنبال تهیه ردیاب خودرو می باشند، اما سوالاتی که برای آن ها بوجود آمده این است که چگونه خرید کنیم؟ مناسب ترین مدل دستگاه چیست؟

هدف اصلی این مقاله ارائه و تشریح مزایا برای انتخاب بهترین ردیاب خودرو فاتحان می باشد. که شامل ارائه مزیت های ردیاب خودرو، هزینه های اولیه، هزینه های جاری و نحوه نصب آن ها است.

مزایای اصلی ردیاب خودرو :

هشدار سرقت و ضد سرقت نمودن خودرو

خاموش کردن خودرو از راه دور

بازیابی سریع خودرو به سرقت رفته

مانیتورینگ موقعیت فعلی و جزئیات خودرو

هزینه های ردیاب خودرو :

هزینه سخت افزاری (دستگاه ردیاب)

هزینه اشتراک سالیانه

هزینه های ارتباطی

هزینه نصب ردیاب خودرو

 

هشدار در صورت سرقت و هر گونه جابجایی خودرو:

سیستم هشدار ردیاب خودرو می تواند مالک را از روشن شدن خودروی خود مطلع سازد، این هشدار ها را می توان از طریق تلفن همراه و نرم افزار ردیابی فاتحان دریافت  و مشاهده نموده و خودرو خود را بازیابی نماید.

به این صورت که اگر خودرو شما با سوئیچ و حتی بدون سوئیچ روشن شود و هر گونه جنبشی در آن اتفاق بیافتد سریعاً به شما هشدار داده خواهد شد.

محدوده مجاز تردد خودرو
محدوده مجاز تردد خودرو

با تعریف محدوده های جغرافیایی مجاز بر روی نقشه، در صورت خروج یا ورود خودرو شما به محدوده های ایجاد شده در سامانه هشدار آنرا دریافت خواهید نمود.

اطلاع رسانی فوری از طریق تلفن همراه:

در صورت سرقت خودروی شما بوق خودرو قطع و وصل شده و اعلان خطر میکند، اگر شما از خودرو فاصله داشته باشید از طریق نرم افزار تلفن همراه فاتحان آن هشدار را دریافت خواهید کرد،‌ حتی اگر دسترسی به اینترنت و نرم افزار تلفن همراه فاتحان نیز نداشتید، از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می گردد.

سیستم ضد سرقت خودور فاتحان
سیستم ضد سرقت خودور فاتحان

خاموش کردن خودرو بصورت از راه دور:

یک امکان بسیار ویژه در ردیاب خودرو فاتحان این است که می توان بصورت از راه دور خود را از کار انداخت و خاموش نمود.

بعنوان مثال قرار است مدتی از خودرو دور باشید. پس با فعال نمودن خاموش کن خودرو در نرم افزار ردیابی فاتحان یا سامانه ردیابی فاتحان از روشن شدن آن توسط افراد دیگر جلوگیری به عمل می آورید، و یا اینکه اگر خودرو شما به سرقت رفته باشد می توانید حین سرقت آنرا خاموش نموده و سریعاً خود را به محل خودرو برسانید.

بعد از فعال نمودن خاموش کن، خودرو روشن نخواهد شد مگر اینکه از برگردان خاموش کن در داخل سامانه یا نرم افزار تلفن همراه استفاده نمایید.

 

یافتن و بازیابی سریع خودرو با استفاده از ردیاب خودرو فاتحان:

پس از نصب gps خودرو مهمترین چیزی که به آن بر خواهید خورد، نرم افزار ردیابی یا همان سامانه ردیابی خودرو مناسب می باشد. پیشنهاد ما به شما سامانه ردیابی فاتحان می باشد، چرا که در کنار سامانه شما میتوانید از اپلیکیشن ردیابی قدرتمند فاتحان بر روی تلفن همراهتان نیز بهره ببرید که دلیل موجهی برای انتخاب شما می باشد.

خودرو شما بکسل شده یا به سرقت رفته؟ سریعاً با استفاده سامانه ردیابی فاتحان یا نرم افزار موبایل فاتحان آن را بیابید.

آیا راننده خودرو شما با سرعت مطمئنه در حال حرکت است؟در صورت تجاوز از سرعت مجاز سریعاً آنرا به شما هشدار می دهد.

اطلاعاتی که ردیاب خودرو فاتحان و سامانه ردیابی فاتحان در اختیار شما می گذارند:

* خودروی من اکنون کجاست؟

* خودرو از چه مسیری حرکت کرده؟ مسیر به سرقت رفتن خودرو کجاست؟(این برای رساندن شما به مکان خودرو از مسیر های دشوار بسیار اهمیت دارد).

* آیا کسی با خودرو من با سرعت غیر مجاز حرکت کرده؟ کجا؟ چه زمانی؟ و با چه سرعتی؟

* در یک روز خاص یا در یک بازه خاص چه اتفاقاتی رخ داده است؟ میانگین و حداکثر سرعت، مسافت طی شده، مکان های توقف، مدت توقف، مکان های سلو و … .

 

یک اپلیکیشن ردیابی زمانی کاربرد دارد که شما از رایانه شخصی خود فاصله دارید یا به آن دسترسی ندارید. هر چند بسیاری از اپلیکیشن های تلفن همراه قابلیت های سامانه ردیابی را ندارند اما اپلیکیشن ردیابی فاتحان بسیاری از امکانات سامانه ردیابی را درون خود جا داده، تا شما به سادگی و از راه دور خودروی خود را تحت نظر داشته باشید.

 

با استفاده از ردیاب خودرو فاتحان هزنیه های خود را کاهش دهید:

اما نکته مهمی که مالکان خودرو ها باید بدانند این است که کدام یک از برند ها و مارک های ردیاب خودرو از کیفیت بالاتری برخوردار است؟

آیا می دانستید هزینه سالیانه بیمه سرقت خودرویتان از قیمت یک دستگاه ردیاب خودرو بیشتر است؟‌ و نکته مهم این است که شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه در صورت پیدا نشدن خودرو مسروقه بر روی آن قیمت گذاری نموده و درصدی را به عنوان حق فرانشیز از آن کسر کرده و در نهایت پس از چند ماه مبلغی نا چیز از آن شما می شود.

 

هزینه های اولیه و جاری ردیاب خودرو:

قیمت بهترین ردیاب خودرو تلتونیکا در کشورمان چقدر است؟

قیمت ردیاب های خودرو تلتونیکا ما بین ۲۶۶ هزار تومان تا ۴۵۰ هزار تومان می باشد که این قیمت برای خرید یک ردیاب بسیار با کیفیت اروپایی مقرون به صرفه است. این هزینه شامل فقط خرید سخت افزار می باشد (که البته سالیان سال برای شما بصورت پایدار کارایی خواهد داشت).

متاسفانه برخی از شرکت های تازه تاسیس که در بین همکاران ما به دلالان بازار ردیاب خودرو معروف شده اند با واردات ردیاب های درجه ۳ چینی ارزان قیمت از بی اطلاعی مشتریان سوء استفاده کرده و مبالغ هنگفتی را به جیب میزنند و پس از گذشت زمان کوتاهی دستگاه از کار افتاده و بلا استفاده میگردد.

پیشنهاد ما به مشتریان این است که قبل از خرید ردیاب خودرو، از سابقه و رضایت مشتریان شرکت فروشنده اطمینان حاصل نمایند.

 

ردیاب خودرو ارزان قیمت چینی
ردیاب خودرو ارزان قیمت چینی

مدل های ارزان قیمت و چینی، آیا راه حل خوبی است؟

صرفه جویی چند هزار تومانی با خرید ردیاب های چینی خطراتی دارد که آن ها را با هم مرور میکنیم:

* استاندارد نبودن ماژول های ارتباطی و قطع و وصلی فراوان ارتباط دستگاه با سرور.

* نبود هیچ گونه گارانتی و خدمات پس از فروش به دلیل عدم اطمینان فروشنده از کیفیت اجناس چینی که معمولاً خیلی زود از کار می افتند.

* این دستگاه های غالباً با نرم افزار های آماده به زبان های بیگانه بخصوص زبان چینی کار میکنند و درک قسمت های مختلف نرم افزار برای کاربران داخلی بسیار مشکل خواهد بود.

* ارزان بودن تراشه ها و ماژول جی پی اس و ضعیف بودن آنها منتج به ارزان بودن دستگاه می شود که خطای نشان دادن خودرو بر روی نقشه را افزایش می دهد.

 

حال ببینید ارزش ذخیره چند هزار تومان به ریسک موارد بالا می ارزد؟!

 

هزینه های جاری ردیاب خودرو چیست؟

هزینه های جاری شامل هزینه اعتبار سیم کارت و هزینه اشتراک شما برای استفاده از نرم افزار و سامانه می باشد.

هزینه اشتراک به واسطه حفظ و نگهداری از اطلاعات خودرو شما در بازه های زمانی مختلف می باشد و این هزینه از شما به شرکت و سپس از شرکت به دیتا سنتر پرداخت می شود تا سرور ها در بهترین حالت ممکن نگهداری شوند.

 

طریق نصب ردیاب خودرو فاتحان؟

 

دستگاه های ردیاب خودرویی شامل سیم های اتصال برق منفی (بدنه) برق مثبت (مثبت باطری) و برق بعد از سوییچ (برای تشخیص روشن بودن، خاموش بودن و سلو بودن خودرو) و سیم های ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ برای دریافت برخی ورودی ها و ارسال برخی خروجی ها می باشند.

دستگاه های سوکتی با استاندارد OBD II بصورت سوکتی در محل دیاگ خودرو جا خورده و نیازی به نصب از طریق سیم ندارند.

 

 

سامانه ردیابی خودرو و اپلیکیشن ردیابی تلفن همراه فاتحان:

این سامانه و نرم افزار تلفن همراه توسط کارشناسان شرکت فاتحان طراحی و تولید شده و با رابط کاربری مناسب دارای گزارشات و امکانات متعددی است که همگی به زبان فارسی قابل استفاده می باشند.

این گزارشات شامل گزارشات لحظه ای از قبیل هشدار ها و گزارشات خاص در بازه های زمانی متفاوت می باشند که همگی به انتخاب شما قابل دریافت و ارائه می باشند.

سامانه ردیابی فاتحان دارای امکان تعریف سازمان ها و ارگان ها بصورت درختی و زیر شاخه ای با قابلیت تعریف سطوح دسترسی برای کاربران متعدد و امکان خصوصی سازی نرم افزار برای شرکت ها و ارگان های مختلف می باشد.

گزارشات ذکر شده در داخل نرم افزار تلفن همراه (اپلیکیشن ردیابی فاتحان) نیز قابل دریافت می باشند، همچنین با استفاده از سیستم کنترل از راه دور داخل این نرم افزار می توانید بصورت از راه دور خروجی های دستگاه را تغییر دهید (مثلا: ارسال دستور خاموش کن).

 

خلاصه مزایای ردیاب خودرو فاتحان:

ردیاب خودرو فاتحان و نرم افزار های ردیابی فاتحان امکانات و فواید متعددی از قبیل ضد سرقت نمودن خودرو، قابلیت بازگرداندن خودروی به سرقت رفته، قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور و کاهش هزینه های بیمه را برای شما به ارمغان می آورند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*