دستگاه ردیاب شخصی

دستگاه ردیاب شخصی برای کودکان مبتلا به اوتیسم

با دستگاه ردیاب شخصی نیاز‍‌های کودکان خود را مرتفع سازید:
یک مقاله مستقل به اسم واکزید بسیاری از شبهه‌ها در حوزه آسیب‌های ناشی از واکسن در کودکان را برملا ساخته که چگونه با یک سری دستکاری‌های علمی این اختلالات بوجود می‌آید و تصاویر متحرک این مقاله این اتفاقات وحشتناک را به نمایش میگذارد.
اما نیازی به مقالات علمی و دانشمندان برای دانستن افزایش روز افزون تعداد قربانیان این اختلالات نیست.
هدف اصلی این مقاله نیز پرداختن به چگونگی تجارت واکسن و دارو و حوادث پشت پرده این اتفاقات نیست بلکه میخواهیم بدانیم چگونه میتوان لحظه به لحظه از احوال کودکان مبتلا به اوتیسم و نیازهای آنها در جامعه و مدارس مطلع شد.
 

ردیابی کودکان مبتلا به اوتیسم در مدرسه

اوتیسم یا درخودماندگی نوعی اختلال رشدی (از نوع روابط اجتماعی) است که با رفتارهای ارتباطی و کلامی غیرطبیعی مشخص می‌شود. علائم این اختلال تا پیش از سه سالگی بروز می‌کند و علّت اصلی آن ناشناخته‌ است.‌ به کسانی که این اختلال را دارند اوتیستیک‌ یا درخودمانده گفته می‌شود.
کلاس مخصوص این کودکان کوچک و اختصاصی برای یک نفر طراحی میشود تا بیشتر تحت نظر قرار گیرند، اما ۹۹ درصد اوقات این کودکان تنها هستند و یک مورد که دائماً در کودکان مبتلا به اوتیسم دیده می‌شود این است که بدون اطلاع، محلی که در آن حضور دارند را ترک ‌می‌کنند.
این امر برای پدر و مادر نگران کننده و برای مدارس امری خطرناک می‌باشد اما با استفاده از ردیاب شخصی که در کیف یا لباس کودکان قرار می‌گیرد می‌توان این ترس را برای همیشه دور کرد.
اطلاعات و موقعیت لحظه به لحظه همه کودکان در تلفن همراه مربیان و فرزند هر خانواده بر روی تلفن همراه والدین آن کودک تنها با اتصال به اینترنت امکان پذیر است.
این امکان یافتن کودک گم شده را در عرض چند دقیقه فراهم می‌سازد.
اما اگر امکان این نبود که بصورت لحظه‌ای کودکان را چک کنید با تعریف محدوده‌های مجاز برای آن‌ها در سامانه ردیابی به محض خروج آن‌ها از این محدوده‌ها هشدار دریافت نمایید.
یک درمانگر خانگی کودکان مبتلا به اوتیسم میگویید: من می‌دیدم که این کودکان هر لحظه می‌خواستند از خانه فرار کنند و پدر و مادر آن‌ها مجبور بودند بر روی درب خانه‌های خود قفل بزنند و تمام زندگی خود را مشغول مراقبت از کودکان می‌کردند و این مورد بسیار ناراحت کننده بود، به همین دلیل من موافق هرگونه راه حل تکنولوژیک از جمله دستگاه ردیاب شخصی برای ایجاد آرامش برای والدین این کودکان و ایجاد امنیت برای خود این کودکان هستم.
 
هزینه‌های بهره مندی از این تکنولوژی
بهره مندی از این تکنولوژی فقط برای این مورد نیست، کودکان، افراد سالخورده و مبتلا به آلزایمر و حتی جوانان با نیازها و کمک‌های خاص می‌توانند از انواع ردیاب‌های شخصی بهره به این منظور استفاده نمایند.
شما می‌توانید با کمتر از هشتصد هزار تومان هزینه اولیه و ماهانه کمتر از ۵ هزار تومان از مزایای با کیفیت ترین دستگاه ردیاب شخصی بهره مند شوید.

مطلب پیشنهادی >  ردیاب‌شخصی و هرآنچه که باید قبل از خرید آن بدانید!

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*