ردیاب خودرو fmb920

ردیاب خودرو FMB920 شرکت تلتونیکا

با استفاده از ردیاب خودرو fmb920 به سرعت می توانید خودروی مسروقه خود را باز گردانی کنید یا حتی از سرقت آن جلوگیری نمایید.

اخبار و آمار حاکی از افزایش روز افزون سرقت های خودرو می باشد که این سرقت ها شامل انواع خودرو های پایین رده، میان رده و بالا رده می باشند.

باتوجه به اینکه عمده هدف سارقین باز کردن قطعات خودرو است شما نیاز دارید که به سرعت خودروی مسروقه ی خود را باز یابی نمایید.

معمولا سارقین به محض اینکه خودرو را به سرقت می برند به همراه آن به مکانی دور افتاده می روند و سپس با اکیپی هماهنگ شروع به باز کردن تجهیرات گران قیمت و اصلی خودرو می کنند.

پس از آن باقی مانده خودرو که شامل اتاق خودرو و برخی اجزا دیگر می باشد را در مکانی خلوت رها میکنند.

خودرو های مسروقه عمدتا از طریق شماره های شاسی، شماره موتور، پلاک، مدل و رنگ قابل پیگیری هستند و سایر تجهیزات خودرو فاقد شماره های لازم جهت پیگیری سرقت می باشند.

اکثر سرقت ها در هنگام نیمه شب یا زمانی رخ می دهند که تا مطلع شدن مالکین از سرقت خودرو زمان زیادی گذشته.

بعد از آن می بایست سرقت را به پلیس اطلاع دهید سپس پلیس به تمامی واحد های خروجی شهر، واحد های مستقر در شهر، گشت های راه و … اعلام سرقت می دهد، که این مراحل ساعت ها زمان می برد و اگر مالک خوش شانس باشد خودروی خود را بدون بسیاری از تجهیزات اساسی کنار جاده یا کنار خیابان بیابید و در غیر اینصورت هیچگاه خودرو پیدا نخواهد شد.

پس مالکین نیاز به یک جی پی اس خودرو با امکاناتی وسیع از لحاظ کاربرد و اعلان هشدار دارند تا از به سرقت رفتن خودروی خود جلوگیری نمایند یا خودروی به سرقت رفته را به راحتی و به سرعت بازیابی کنند.

امکانات موجود در ردیاب خودرو FMB920 شرکت تلتونیکا که باعث افزایش ایمنی خودرو در مواقع سرقت می گردند:

* ۱ – خاموش کن با قابلیت کنترل از راه دور با استفاده از تلفن همراه یا سامانه ردیابی فاتحان:

استفاده از این امکان در دو حالت کاربرد دارد:

حالت اول زمانی است که خودروی خود را پارک کرده و قرار است مدتی از آن دور باشید، در این حالت با استفاده از اپلیکیشن ردیابی فاتحان و قسمت کنترل از راه دور قابلیت دستوری را به ردیاب خودرو ارسال میکنید تا امکان روشن شدن خودرو  غیر فعال گردد،  بدین صورت سارق در صورت روشن نشدن خودرو از سرقت آن صرف نظر میکند.

حالت دوم زمانی است که شما از سرقت خودرو مطلع شده اید و خودروی خود را بر روی نقشه و در حال حرکت مشاهده میکنید سپس با استفاده از اپلیکیشن ردیابی فاتحان و امکان خاموش کن بصورت از راه دور خودروی در حال حرکت را خاموش کرده و برای باز پس گیری آن اقدام میکنید.

 

 

* ۲ – ارسال هشدار در صورت برداشته شدن سر باطری خودرو:

زمانی که شما این هشدار را از سمت ردیاب خودرو فاتحان دریافت میکنید احتمالا سارق در حال باز کردن یکی از تجهیزات خودرو بدون جابجایی آن می باشد، معمولا سارقین احتمال می دهند خودرو به دزدگیر مجهز باشد از این رو سعی می کنند سر باطری را جدا کرده تا در صورت وجود آژیر صدایی از آن منتشر نشود و بتوانند به راحتی وارد خودرو شده یا حتی باطری خودرو را به سرقت ببرند.

در این زمان هشداری مبنی بر برداشته شدن سر باطری یا جداشدن باطری از خودرو برای شما ارسال شده و به شما این امکان را میدهد که سریعا خود را به خودرو برسانید و از این سرقت جلوگیری به عمل آورید.

 

* ۳ – ارسال هشدار در صورت بکسل شدن خودرو:

در برخی از سرقت ها خودرو با یک یدک کش مبدل توسط سارقین به سرقت می رود در این زمان سریعا از طریق gps خودرو به شما هشدار داده می شود و شما می توانید به سرعت خود را به خودرو برسانید و یا اینکه این موضوع را با پلیس در میان بگذارید تا این مورد را  بررسی کنند تا سو تفاهمی رخ ندهد.

 

 

 

* ۴ – ارسال هشدار در صورت وارد شدن ضربه به خودرو:

معمولا حین سرقت ضرباتی نیز به خودرو هر چند کوچک وارد می شود، این ضربات ممکن است به دلیل تلاش های سارق برای وارد شدن به خودرو می باشد.

به محض وارد شدن اولین ضربه به خودرو هشداری بر روی تلفن همراه شما ارسال می گردد و تا سارق در حال تلاش برای ورود به خودرو می باشد شما به محل خودرو رسیده و از به سرقت رفتن خودرو یا تجهیزات آن جلوگیری به عمل آورید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*