ردیاب مرسولات فاتحان

ردیاب مرسولات فاتحان

بسیاری از کسب و کارها و تجارت های امروزی به نحوی است که وجود ردیاب مرسولات فاتحان برای دنبال کردن لحظه ای محموله ها برای خریدار و حتی فروشنده امری ضروری است.
از طرفی اگر تعداد این محموله ها افزایش یابد و یا مسیر های مختلفی برای رسیدن آنها به مقصد وجود داشته باشد نظارت مستقیم بر تمامی بار ها نا ممکن است.
مورد مهم دیگر این است که مدت زمان بار گیری تا تحویل بار ممکن است بسیار طولانی باشد و در صورت عملی بودن نظارت مستقیم بر جابجایی بار می بایست نیرویی استخدام شود تا تمامی روز های جابجایی را همراه با محموله سپری کند که صاحب بار می بایست هزینه زیادی را بابت این نیرو متقبل شود.

اما راهکار چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و حضور تجهیزات نظارت از راه دور این مورد حل شده و با استفاده از ردیاب ها دیگر نگرانی بابت محل فعلی محموله و نیز روند ارسال آن وجود ندارد.
اما ردیاب ها عموما نیاز به منبع تغذیه دارند تا بتوانند انرژی خود را تامین نمایند، مثلا ردیاب های خودرو با اتصال به برق خودرو می توانند انرژی خود را بطور دایم تامین نمایند.

 

 

ردیاب مرسولات فاتحان با توجه به اینکه می بایست جایگذاری موقت شود امکان اتصال آن به خودرو، کشتی و هر وسیله حمل و نقل دیگر که در حال جابجایی آن می باشد وجود ندارد و نیاز به یک منبع درونی برای تامین انرژی خود دارد.
مسئله مهم دیگر این است که این منبع باید چندین روز یا چندین هفته پاسخگوی نیاز دستگاه ردیاب مرسولات باشد.

 


از دیگر نکات حائز اهمیت ابعاد دستگاه می باشد،‌ باید به نحوی باشد که بتوان به عنوان مثال آن را درون یک جعبه از نمونه تمام جعبه های ارسالی قرار داد تا قابل رویت نباشد.
مورد دیگر این است که بسیار از مرسوله ها هیچ منافاتی با پاشش آب یا هر نوع دیگر از مایعات را ندارند، مانند قطعات آهن یا دستگاه های مکانیکی، از طرفی ردیاب مرسولات فاتحان وسیله ای الکترونیکی محسوب می شود و می بایست از گزند مایعات و گرد و غبار در امان باشد.
تمامی موارد ذکر شده مد نظر تیم تحقیق و توسعه شرکت فاتحان قرار گرفته و ما را بر آن داشته تا تمامی فاکتور ها را مد نظر قرار دهیم و دستگاهی با مشخصات و نیاز های مطرح شده را طراحی و تولید نماییم.

مشخصات دستگاه ردیاب مرسولات فاتحان:

قابلیت اتصال به برق دائم و شارژ فندکی خودرو از طریق پورت USB

دارا بودن پورت مجزا USB جهت شارژ مجدد دستگاه

تا ۳ ماه بدون نیاز به شارژ مجدد

بدون نیاز به نصب

ضد آب و ضد گرد و غبار و دارای استاندارد بین المللی IP67

قابل استفاده در مرسولات آبی، زمینی و ریلی

ابعاد مناسب

قابلیت رویت در اپلیکیشن ردیابی اندروید و ios

قابلیت استفاده در سامانه ردیابی شرکت فاتحان

قابلیت استفاده بصورت پیامکی

اعلام هشدار در صورت خروج از محدوده غیر مجاز

اعلان خروج از محوطه بارگیری شده

اعلان ورود به مکان تخلیه بار

۲۰ ماه گارانتی رسمی

ردیاب خودرو fmb920

ردیاب خودرو FMB920 شرکت تلتونیکا

با استفاده از ردیاب خودرو fmb920 به سرعت می توانید خودروی مسروقه خود را باز گردانی کنید یا حتی از سرقت آن جلوگیری نمایید.

اخبار و آمار حاکی از افزایش روز افزون سرقت های خودرو می باشد که این سرقت ها شامل انواع خودرو های پایین رده، میان رده و بالا رده می باشند.

باتوجه به اینکه عمده هدف سارقین باز کردن قطعات خودرو است شما نیاز دارید که به سرعت خودروی مسروقه ی خود را باز یابی نمایید.

معمولا سارقین به محض اینکه خودرو را به سرقت می برند به همراه آن به مکانی دور افتاده می روند و سپس با اکیپی هماهنگ شروع به باز کردن تجهیرات گران قیمت و اصلی خودرو می کنند.

پس از آن باقی مانده خودرو که شامل اتاق خودرو و برخی اجزا دیگر می باشد را در مکانی خلوت رها میکنند.

خودرو های مسروقه عمدتا از طریق شماره های شاسی، شماره موتور، پلاک، مدل و رنگ قابل پیگیری هستند و سایر تجهیزات خودرو فاقد شماره های لازم جهت پیگیری سرقت می باشند.

اکثر سرقت ها در هنگام نیمه شب یا زمانی رخ می دهند که تا مطلع شدن مالکین از سرقت خودرو زمان زیادی گذشته.

بعد از آن می بایست سرقت را به پلیس اطلاع دهید سپس پلیس به تمامی واحد های خروجی شهر، واحد های مستقر در شهر، گشت های راه و … اعلام سرقت می دهد، که این مراحل ساعت ها زمان می برد و اگر مالک خوش شانس باشد خودروی خود را بدون بسیاری از تجهیزات اساسی کنار جاده یا کنار خیابان بیابید و در غیر اینصورت هیچگاه خودرو پیدا نخواهد شد.

پس مالکین نیاز به یک جی پی اس خودرو با امکاناتی وسیع از لحاظ کاربرد و اعلان هشدار دارند تا از به سرقت رفتن خودروی خود جلوگیری نمایند یا خودروی به سرقت رفته را به راحتی و به سرعت بازیابی کنند.

امکانات موجود در ردیاب خودرو FMB920 شرکت تلتونیکا که باعث افزایش ایمنی خودرو در مواقع سرقت می گردند:

* ۱ – خاموش کن با قابلیت کنترل از راه دور با استفاده از تلفن همراه یا سامانه ردیابی فاتحان:

استفاده از این امکان در دو حالت کاربرد دارد:

حالت اول زمانی است که خودروی خود را پارک کرده و قرار است مدتی از آن دور باشید، در این حالت با استفاده از اپلیکیشن ردیابی فاتحان و قسمت کنترل از راه دور قابلیت دستوری را به ردیاب خودرو ارسال میکنید تا امکان روشن شدن خودرو  غیر فعال گردد،  بدین صورت سارق در صورت روشن نشدن خودرو از سرقت آن صرف نظر میکند.

حالت دوم زمانی است که شما از سرقت خودرو مطلع شده اید و خودروی خود را بر روی نقشه و در حال حرکت مشاهده میکنید سپس با استفاده از اپلیکیشن ردیابی فاتحان و امکان خاموش کن بصورت از راه دور خودروی در حال حرکت را خاموش کرده و برای باز پس گیری آن اقدام میکنید.

 

 

* ۲ – ارسال هشدار در صورت برداشته شدن سر باطری خودرو:

زمانی که شما این هشدار را از سمت ردیاب خودرو فاتحان دریافت میکنید احتمالا سارق در حال باز کردن یکی از تجهیزات خودرو بدون جابجایی آن می باشد، معمولا سارقین احتمال می دهند خودرو به دزدگیر مجهز باشد از این رو سعی می کنند سر باطری را جدا کرده تا در صورت وجود آژیر صدایی از آن منتشر نشود و بتوانند به راحتی وارد خودرو شده یا حتی باطری خودرو را به سرقت ببرند.

در این زمان هشداری مبنی بر برداشته شدن سر باطری یا جداشدن باطری از خودرو برای شما ارسال شده و به شما این امکان را میدهد که سریعا خود را به خودرو برسانید و از این سرقت جلوگیری به عمل آورید.

 

* ۳ – ارسال هشدار در صورت بکسل شدن خودرو:

در برخی از سرقت ها خودرو با یک یدک کش مبدل توسط سارقین به سرقت می رود در این زمان سریعا از طریق gps خودرو به شما هشدار داده می شود و شما می توانید به سرعت خود را به خودرو برسانید و یا اینکه این موضوع را با پلیس در میان بگذارید تا این مورد را  بررسی کنند تا سو تفاهمی رخ ندهد.

 

 

 

* ۴ – ارسال هشدار در صورت وارد شدن ضربه به خودرو:

معمولا حین سرقت ضرباتی نیز به خودرو هر چند کوچک وارد می شود، این ضربات ممکن است به دلیل تلاش های سارق برای وارد شدن به خودرو می باشد.

به محض وارد شدن اولین ضربه به خودرو هشداری بر روی تلفن همراه شما ارسال می گردد و تا سارق در حال تلاش برای ورود به خودرو می باشد شما به محل خودرو رسیده و از به سرقت رفتن خودرو یا تجهیزات آن جلوگیری به عمل آورید.

مدیریت سوخت

مدیریت سوخت با ردیاب خودرو

ردیاب خودرو فاتحان و مدیریت سوخت

امروزه با توجه به شیب افزایش نرخ سوخت و افزایش گرمای محیط زیست می بایست ثابت شود که ناوگان خودروی هر شرکت و ارگان بطور صحیح و مقداری توجیه پذیر سوخت مصرف میکند و به نوعی از خودرو ها بطور موثر استفاده می گردد، این مهم ایجاب می کند که مدیران ناوگان ها بر مصارف سوخت خود مدیریت و نظارت مستمر داشته باشند که بهترین انتخاب نوعی ردیاب خودرو است که قابلیت مانیتورینگ سوخت از راه دور را داشته باشد.

ردیاب خودرو وسیله ای است که با استفاده از ماهواره های GPS، Glonas، QZSS، Beidou و … می تواند مکان دقیق وسیله نقلیه را مشخص نماید.

ردیاب خودرو فاتحان در واقع درخواستی برای ماهواره ها جهت مشخص کردن موقعیت خود ارسال میکند.

سپس ماهواره ها در پاسخ به ردیاب موقعیت آنرا را ارسال می نمایند.

در آخر ردیاب خودرو اطلاعات دریافتی از ماهواره را بصورت زنده و تحت بستر اینترنت برای سرور شرکت فاتحان ارسال مینماید.

حال اگر این موقعیت همراه با جزئیات و اطلاعاتی راجع به خودرو باشد می تواند در جهت بهره برداری صحیح از خودرو ها کمک شایانی به شرکت دارای ناوگان نماید.

مدیریت سوخت با سیستم مانیتورینگ مصرف سوخت

 

مقادیر حجم فعلی سوخت بصورت زنده و در لحظه توسط سنسور های سوخت (که می بایست درون باک خودرو تعبیه شود و خروجی آن به ورودی سوخت gps خودرو فاتحان متصل گردد) ارسال میگردد و شما در لحظه میتوانید علاوه بر موقعیت خودرو بر روی نقشه، سرعت و جهت آن از حجم مخرن سوخت خودرو نیز مطلع گردید.

این امکان به شما کمک خواهد کرد تا هزینه های جاری را به طرز چشم گیری کاهش دهید.

داشتن یک گراف و نمودار از روند مصرف سوخت خودرو می تواند به شما نشان دهد که در بازه زمانی مورد نظر روند کاهش سطح سوخت نرمال بوده یا نه.

اما چگونه؟

در قسمت تهیه گزارش سامانه ردیابی فاتحان میتوانید در بازه زمانی دلخواه از خودروی مد نظر گزارش مصرف سوخت تهیه و مدیریت سوخت نمایید.

این گزارش شامل نمودار سطوح سوخت بر حسب زمان می باشد و هرگونه افت شدید را مشخص نموده.

همچنین سامانه ردیابی فاتحان قابلیت مدیریت سوخت با هشدار سطح سوخت در حالت سکون و خاموش بودن خودرو را دارای می باشد و فوراً به شما اطلاع رسانی میکند.

 

در قسمت ردیابی زنده می تواند از ترافیک و شلوغی مسیر ها آگاه گردید.

سپس راه جایگزین را برای رسیدن خودرو انتخاب نمایید. در نهایت با تجهیز تماس دو طرفه ای که به جی پی اس خودرو فاتحان متصل می گردد راننده را از مسیر جدید آگاه نمایید.

اینگونه نیز از مصرف سوخت جلوگیری به عمل می آید.

در همان قسمت تهیه گزارشات نیز می توانید در بازه دلخواه مسیر خودرو ها را مرور کنید.

سپس نسبت به مسیر هایی که خودرو مورد نظر خارج از برنامه کاری طی نموده مطلع گردید.

و در انتها با حذف این مسیر ها از برنامه کاری از مصرف سوخت اضافه جلوگیری به عمل آورید.

ردیاب خودرو فاتحان

دلایل استفاده ردیاب خودرو فاتحان

شرکت هایی که برای مدیریت ناوگان خودرویی خود از سیستم ردیاب خودرو بهره می برند احتمالا مزایایی را حین استفاده از این سیستم تجربه میکنند. فرضا برای شرکت های مدیریت پسماند و تاکسی رانی و پیمانکاران آب و فاضلاب راه های متعددی درون سامانه ردیابی فاتحان وجود دارد که می تواند بهره وری را بهبود دهد. در اینجا به هفت دلیل برای استفاده از ردیاب خودرو فاتحان می پردازیم:

گزارش زنده

اولین و مهمترین چیز این است که خودرو های شما کجا هستند و برای چه منظوری از آن ها استفاده می شود. یک سیستم ردیاب خودرو به شما نشان می دهد که راننده در چه زمانی شروع بکار کرده و چه مدتی استراحت نموده و آیا به فعالیت های غیر کاری نیز پرداخته یا نه؟

گزارش تغییر ورودی ها و خروجی ها

ابزار های خاص و دقیق در سامانه ردیابی فاتحان میتواند مکان و زمان روشن شدن، خاموش شدن، باز شدن درب و … را به شما نشان دهد تا شما از نحوه پیش رفتن کار آگاه گردید.

گزارش در بازه های زمانی مختلف

نرم افزار ردیابی فاتحان میتواند در قبال هر گونه ادعا های نادرست علیه شرکت ضروری باشد. سامانه ردیابی فاتحان می تواند بطور ناگهانی ثابت کند که نسبت به مکان و زمان خودروی مورد شکایت ادعای نادرستی مطرح شده و بنابراین ثابت میکند که تخلفی صورت نگرفته است.

گزارش دوره ای بصورت خودکار

ردیاب خودرو فاتحان همچنین قابلیت تهیه گزارشات بصورت اتوماتیک از بازه زمانی خاص با تنظیمات کاربر را دارد و این برای شرکت ها و ادارات که نیروی اختصاصی برای نظارت دائمی بر روی سامانه ندارند، بسیار مناسب می باشد.

گزارش محدوده ها و شیفت کاری

سامانه ردیابی فاتحان راندمان رانندگی را افزایش می دهد. با دانستن اینکه هر راننده چقدر زمان برای انجام یک ماموریت نیاز دارد و با مدیریت زمان در قالب یک گزارش می توان عملکرد یک راننده را ( با حذف مسیر های اضافه و ساعات هدر رفت) بهبود بخشید. با وجود این سیستم یک نمودار عملکرد برای هر راننده صادر گردد تا بتوان امتیازی برای رانندگان در نظر گرفت و به رانندگان برتر پاداش داد.

گزارش نحوه رانندگی

با نصب gps خودرو فاتحان میتوانید بر روی رفتار راننده با خودرو (رفتار هایی مانند سرعت شدید، پیچیدن خطرناک، شتاب بیش از حد، ترمز شدید و …) نظارت داشته باشید تا مصارفی مانند سوخت، قطعات یدکی و … کاهش یابد و نیز جرائم رانندگی اتفاق نیافتد تا در هزنیه های دوره ای زیانی متوجه کسب و کارتان نگردد و هنگام به سرقت رفتن خودرو شانس شما را برای بازیابی آن به ۱۰۰ درصد افزایش می دهد.

افزایش بهره وری و سود

هنگام عقد قرار داد یا تمدید قرار داد کاری با ارگان های مختلف با معرفی سیستم مدیریت ناوگان شرکتتان در رقابت با شرکت های هم رده ی خود وجه تمایز ویژه ما بین شما و آن ها ایجاد می شود و این وجه تمایز همان برگ برنده شما برای برتری نسبت به رقبا می گردد.

بهره مندی از جی پی اس خودرو فاتحان و نیز سامانه مدیریت ناوگان می تواند تفاوت های ویژه ای را رقم بزند. با بهبود سرویس خدمات مشترکین، بهبود بهره وری از خودرو و راننده و ارائه اطلاعاتی کاربردی از خودرو باعث کاهش هدر رفت بودجه کسب و کارتان می گردید و سالیانه سود آوری قابل توجهی خواهید داشت.

آینده ردیاب خودرو

آینده ردیاب خودرو و ردیاب شخصی

با نگاه دقیق به ردیاب خودرو و ردیاب شخصی هیچ تردیدی وجود ندارد که این تجهیزات در آینده راه خود را برای ورود و رسوخ به تمامی ابعاد زندگی خواهند یافت. با توجه به افزایش روز افزون محبوبیت این دستگاه ها و سامانه های ردیابی مبتنی بر GPS، چه انتظاری می توان از نسل بعدی این سیستم ها داشت؟

 

افزایش استفاده های تجاری از این محصولات:

تنها با توجه به سرعت تجهیز اکثر شرکت ها به سیستم ردیابی نظیر GPS خودرو، ردیاب های شخصی ویژه کارکنان، سیستم های ضد سرقت ناوگان، میتوان انتظار داشت در دهه آینده یکی از فاکتور های اصلی بر پا نمودن یک بیزنس تجهیز تمامی بخش های کسب و کار مد نظر به سیستم های ردیابی باشد.

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی انتظار می رود ردیاب خودرو و ردیاب شخصی از لحاظ ابعاد کاهش و از لحاظ قدرت و دقت و سهولت کاربری بهبود چشم گیری پیدا کنند و به یک ابزار رایج تبدیل شوند و در جابجایی ها، ارائه مشخصات دقیق و کاربردی نسبت به نسل فعلی و نسل های قبلی پیشرفت فوق العاده ای داشته باشند.

 

فرصت های شغلی:

افزایش تقاضای این محصولات و سیستم ها صرفا برای سود آوری بیشتر شرکت های توزیع کننده ردیاب های خودرو و ردیاب های شخصی نمی باشد، بلکه با توجه به افزایش میزان تقاضا کاربرد های ویژه ای نیز مد نظر کاربران خواهد بود پس شرکت های توزیع کننده ملزم به افزایش و گسترش کاربرد های ردیاب ها در جهات مختلف و صنعت های مختلف خواهند بود. پس این افزایش تقاضا برای گردش مالی و افزایش بهره وری جامعه از ساعات کار مفید واقع خواهد شد.

 

پیشرفت نرم افزار های ردیابی:

این پیشرفت ها تنها به پیشرفت در ساخت سخت افزار محدود نمی شود، بلکه امروز هر کسب و کاری نیاز به امکانات خاص خود دارد و تنها توزیع کنندگانی پاسخگوی این نیاز ها خواهند بود که بتوانند نرم افزار های خود اعم از اپلیکیشن ردیابی موبایل و سامانه های ردیابی تحت وب را بهبود دهند و برای استفاده های مختلف و صنایع مختلف خصوصی سازی نمایند.

 

امنیت شخصی:

متاسفانه، به نظر می رسد جنایت های خشونت آمیز و آدم ربایی ها در نسل امروز و نسل بعدی در حال افزایش می باشد. ردیاب شخصی برای افزایش ایمنی کودکان و افراد مسن دارای آلزایمر به یک نیاز جدی تبدیل شده است و با توجه به اهمیت این موضوع می بایست شاهد کاهش ابعاد و نیز مقرون به صرفه تر شدن این تجهیزات باشیم.

 

امنیت خودرو:

باز هم باید ابراز تاسف نمود که در کنار افزایش جنایت های انسانی شاهد افزایش سرقت خودرو نیز خواهیم بود، ‌این سرقت ها برای داشتن خودرو یا فروش خودرو توسط سارق صورت نمی گیرد و تنها هدف از سرقت خودرو باز کردن تمامی تجهیزات آن و فروش آن قطعات می باشد.

مدت زمان لازم برای باز کردن تمامی تجهیزات خودرو تنها ۲ ساعت می باشد، حال اگر خودرویی ساعت ۱ بامداد به سرقت رود نهایتا تا ساعت ۳ بامداد در کنار یک بزرگراه، خیابان، کوچه و … پارک شده، اما فقط اتاق خودرو را می توان یافت در حالی که تمامی تجهیزات آن به سرقت رفته، حال اگر بخواهیم هزینه بیمه سالیانه سرقت را هم پرداخت کنیم با افزایش قیمت خودرو این هزینه نیز افزایش چشم گیری خواهد داشت.

پس تنها راه ممکن برای یافتن سریع خودرو بدون هیچگونه ضرری نصب یک ردیاب خودرو می باشد، که از لحاظ ابعادی بسیار کوچک باشد تا بتوان بصورت مخفی آنرا نصب نمود، که این امر نیز در سال اخیر میسر شد و دستگاه های جدیدی با ابعاد کوچک و کاربرد های ویژه تولید شد و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

ردیاب خودرو شرکتهای ساخت و ساز

ردیاب خودرو شرکتهای ساخت و ساز

مزایای ردیاب خودرو فاتحان برای شرکت ها و پیمانکاران ساخت و ساز:

* کاهش مصرف سوخت :

از طریق راهکار های زیر با استفاده از ردیاب خودرو فاتحان

کاهش قابل ملاحضه ی زمان های کار کرد خودرو در حالت درجا (سلو) با استفاده از سیستم هشدار کارکرد بیش از حد خودرو در حالت آماده به کار. جلوگیری از استفاده های غیر مجاز  با استفاده از سیستم هشدار راننده ناشناس که در صورت استفاده از خودرو توسط نفرات غیر مجاز یا استفاده از خودرو در ساعات غیر مجاز برای ناظر ارسال می گردد.

 

* اعلام مکان دقیق خودرو بر روی نقشه:

با استفاده از ردیاب خودرو فاتحان و سیستم ردیابی زنده سامانه ردیابی فاتحان میتوانید مکان دقیق خودرو ها و  تجهیزات خود را در یک صفحه بصورت زنده مشاهده نمایید و همچنین از ورود و خروج آن ها بصورت زنده و لحظه ای از سایت ها و کارگاه های خود مطلع گردید.

 

* بهبود وضعیت صورت حساب های ماهیانه و دوره ای:

با استفاده از گزارشات متنوع موجود در سامانه ردیابی فاتحان می توانید از مجموع ساعات و پیمایش دقیق خودرو ها و حضور خودرو ها و رانندگان در کارگاه ها مطلع گردید. سامانه ردیابی فاتحان تمام این گزارشات مورد نظر شما را در عرض چند ثانیه به شما نمایش می دهد و همچنین می توانید از این گزارشات فایل های excel و pdf و … تهیه نمایید و در پرونده های شرکت قرار دهید، سپس طبق این گزارشات دقیق نسبت به پرداخت حقوق و مزایای کارگران و رانندگان اقدام نمایید.

 

* کمک در بازیابی خودرو ها و تجهیزات مسروقه یا مفقودی:

بر اساس قانون همیشه می بایست آخرین موقعیت خودرو یا تجهیز به سرقت رفته را به پلیس گزارش دهید حال اگر آخرین موقعیت خودروی مسروقه لحظه فعلی باشد که شما بر روی نقشه مشاهده میکنید می توانید از یافته شدن خودروی خود در عرض چندین دقیقه اطمینان داشته باشید و از آرامش بوجود آماده پس از یافته شدن خودرویتان لذت ببرید.

 

* بهبود بودجه بندی با استفاده از ردیاب خودرو فاتحان:

ساخت و ساز بیزنسی است که با مدیریت هزینه ها و کاهش هزینه های اضافی رابطه تنگاتنگی دارد. در این زمینه کاری کمتر شرکتی وجود دارد که ریز کارکرد خودرو های خود را بصورت فصل بندی و تاریخ بندی داشته باشد تا در صورت نیاز به تاریخ های مختلف رجوع کرده و از آن استفاده نماید. اما با استفاده از جی پی اس خودرو فاتحان و حضور مستمر شما حتی برای چند ثانیه در این سامانه مطمعن خواهید بود که ناوگان خودرو های شما در بهترین وضعیت عملکرد خود قرار دارند و هزینه های پرداخت شده اضافه نخواهد بود.

 

تجهیزات خودرا بصورت زنده تحت نظر داشته باشید و به تهیه گزارشات متنوع بپردازید:

سامانه ردیابی و مدریت ناوگان شرکت فاتحان به شما این امکان را می دهد که به راحتی و به سرعت شروع به تهیه گزارشات و نمودار های مختلف از جنبه های متعدد کسب و کارتان نمایید. شما همچنین می توانید از محل دقیق خودرو های خود در محوطه های کارگاهی مطلع شوید و با استفاده از ارتباط دوطرف که قابلیتی موجود در ردیاب خودرو فاتحان می باشد، میتوانید در صورت نیاز آنرا به مکان مورد نظر خود فراخوانی کنید. و میتوانید متوجه شوید کاری که فرضا از بیل مکانیکی خود خواسته اید در چه مرحله ای است و چه مراحلی را طی نموده. تهیه گزارشات تعمیر و نگهداری یا مشاهده مسیر های طی شده توسط میکسر آسفالت همه و همه گوشه های کوچکی از داشتن سیستم ردیابی فاتحان می باشند.

ردیاب خودرو ویژه تجهیزات ناوگان سخت و ساز

نصب و راه اندازی ردیاب خودرو کار ساده و در عین حال تخصصی ای می باشد. ابتدا باید بدانید کدام یک از مدل های ردیاب خودرو فاتحان بهترین عملکرد را برای شما دارد و نیاز شما را بر آورده میسازد. سپس آنها بزودی و به سرعت تنظیم و کانفیگ شده و آماده نصب و بهره برداری می گردد. هر کسی که اندک علمی در رابطه با حوزه اینترنت دارد، میداند که دستگاه برای ارسال پارامتر های مختلف از راه دور به اینترنت نیاز دارد و در حالت های خاموش بودن خودرو نیازی به ارسال سریع اطلاعات توسط دستگاه ردیاب خودرو فاتحان وجود ندارد.

ما درک میکنیم که صنعت ساخت و ساز صنعت بسیار گسترده ای است اما نیاز های شما توسط تیم نرم افزاری و سخت افزاری شرکت فاتحان بررسی می گردد و بهترین پیشنهاد به شما ارائه می گردد تا بتوانید بهترین بهره بردای ممکن را از سیستم ردیابی ناوگان خودرو هایتان داشته باشید.

تضمین ایمنی کودکان با ردیاب کودک

تضمین ایمنی کودکان با ردیاب کودک

از دست دادن فرزندان بد ترین اتفاق ممکن برای والدین آن هاست و غم و اندوه آن غیر قابل تصور است.

شما دوست دارید تا زمانی که فرزندتان پیدا می شود زمان را متوقف کنید.

مثل اتفاقی که برای جوری کندی رخ داد و فرزند خود را در میان مردم گم کرد و دیگر هرگز او را نیافت.

او دیگر نگذاشت برای فرزندان دیگرش چنین اتفاقی رخ دهد و برای دو پسر دیگر خود مراقبان کودک استخدام کرد، بله دقیقا تصمیم به تهیه ی ردیاب کودکان گرفت و حال برای اینکه بدانیم چرا او تصمیم به تهیه ردیاب شخصی نمود در باره مزایای آن به بحث می پردازیم.

مانند کندی، بسیاری از مادران این تکنولوژی را برای کودکان خود اتخاذ نموده اند تا از اتفاقات جبران ناپذیر فقدان کودکانشان آزرده خاطر نگردند.

 

این تکنولوژی قادر به ارائه دائمی مکان و وضعیت کودکان به والدینشان می باشد.

در نظر کودکان ردیاب شخصی یک تجهیز همیشگی و همراه مانند ساعت می باشد و خیلی ذهن آن ها را درگیر نمی کند، اما در حقیقت این یک ابزار نظارتی بر آنهاست که موقعیت آنها در هر لحظه را به شما نشان می دهد و نیز با تعریف محدوده های مجازی برای آن ها در داخل اپلیکیشن ردیابی فاتحان در صورت ورود به محدوده ها یا خروج کودکان از آن ها به شما هشدار داده می شود.

این قابلیت امکان بسیار خوبی را به والدین می دهد تا با خیال راحت به کارهایشان ادامه دهند تا زمانی که کودکانشان محدوده ایمن را ترک کنند، در این هنگام هشدار ترک مکان امن به والدین داده می شود تا به سرعت این مورد را بررسی نمایند.

 

مزایای ردیاب شخصی برای کودکان:

ردیابی کودکان مزایای بسیاری دارد که مهمترین آنها بحث ایمنی کودکان می باشد. دستگاهی که براحتی در جیب، کیف یا جای دیگر لباس آنها قرار می گیرد و مزاحمتی برای آن ها ایجاد نمیکند.

ردیاب شخصی تنها ایمنی کودکان در مکان های شلوغ را تضمین نمی کند بلکه مزایای ردیاب شخصی فاتحان شامل موارد زیر نیز می باشد:

* ردیابی کودکان هنگام آدم ربایی

* هنگامی که توسط شما تحت مراقبت هستند آزادی بیشتری به کودکان می دهد

* کودکان را از مشکلات رفتاری و اخلاقی محیط اطراف در امان می دارد

* آرامش خیال را به والدین اعطا می کند

 

مزایایی که با آنها آشنا شدید از مزیت های مهم ردیاب کودکان و حتی سالمندان است که تماما دلایلی است تا والدین و مراقبان سالمندان را بر آن دارد تا برای حفظ و حراست از عزیزانشان استفاده از ردیاب شخصی فاتحان را در دستور کار خود قرار دهند.

هشدار ردیاب خودرو

سیستم هشدار ردیاب خودرو فاتحان

دریافت هشدار های لحظه ای ردیاب خودرو فاتحان منجر به بهبود بهره وری از ناوگان خودرو ها و در نتیجه موجب افزایش طول عمر خودرو ها می گردد. همچنین در دراز مدت سبب افزایش درآمد و افزایش کیفیت و سطح خدمات می شود.

مزایا:

* مطلع شدن از زمان دقیق رسیدن خودرو به محلی خاص

* برقراری ارتباط دو طرفه با راننده و پرسیدن علت سرعت بالا و …

* آگاهی از توقفات طولانی مدت در یک مکان

* آگاهی از کار کرد بیش از حد خودرو در حالت آماده بکار (سلو)

 

آگاهی از زمان رسیدن خودرو به محل مورد نظر:

تا به حال شده که مشتریانتان زمان رسیدن خودرو را از شما جویا شوند؟

اینکه مشتریانتان از زمان رسیدن خودروی خدماتی آگاه باشند سطح کیفی کاری شما را افزایش می دهد.

سیستم ردیاب خودرو فاتحان چگونه به شما کمک میکند؟

با ارسال اطلاعات لحظه ای توسط جی پی اس خودرو فاتحان یک ناظر یا مدیر ناوگان درک صحیحی از ناوگان و مسیر ها و پیمایش خودرو ها کسب میکند که با برنامه ریزی دقیق تر منجر به کاهش هدر رفت زمان و در نهایت بهبود اقتصادی ناوگان می گردد و با اعلام زمان تخمینی رسیدن خودرو به محل مورد نظر رضایت مشتریانتان را افزایش داده و باعث رونق کسب و کار خود می شوید.

 

 

 

 

 

هشدار سرعت بیش از حد:

با استفاده از این سیستم در سامانه ردیابی فاتحان بصورت لحظه ای از تجاوز سرعت خودرو ها مطلع می شوید. این سیستم باعث جلوگیری از خطرات احتمالی افزایش سرعت در سطح مسیر ها شده و نیز این افزایش سرعت خود موجب بوجود آمدن حوادث رانندگی در نتیجه افزایش هزینه های سالیانه بیمه و همچنین باعث افزایش هدر رفت سوخت می شود که همگی منجر به کاهش سطح خدمات شما و ضرر و زیان اقتصادی کسب و کارتان می گردد.

سیستم ردیاب خودرو فاتحان چگونه به شما کمک میکند؟

شما با تعریف یک مقدار خاص برای سرعت غیر مجاز برای هر خودرو بصورت مجزا از هر گونه تجاوز سرعت توسط هر یک از خودرو ها مطلع خواهید شد و سریعا با برقراری مکالمه دو طرفه (موجود در gps خودرو فاتحان) از راننده می خواهید که با ایمنی بالاتری به رانندگی بپردازد.

 

 

 

 

جلوگیری از استفاده های غیر مجاز از خودرو ها:

مسلما کسب و کار شما متکی به خودرو هایتان است. پس لازم است مطمعن شوید که در اواخر هفته و ساعات خارج از کار رانندگان از خودرو ها استفاده شخصی نمی کنند. زیرا استفاده بیش از حد از خودرو ها منجر به استهلاک خودرو و ضرر و زیان برای شما و کسب و کارتان می گردد.

سیستم ردیاب خودرو فاتحان چگونه به شما کمک میکند؟

با استفاده از تعریف شیفت های کاری برای خودرو ها و رانندگانتان می توانید بر ساعات غیر مجاز کار کرد آنها نظارت داشته باشید و با دریافت هشدار های آنی از استفاده غیر مجاز آن ها از خودرو ها مطلع شده و از آن جلوگیری می نمایید.

 

 

 

نظارت بر زمان کارکرد خودرو در حالت آماده به کار (سلو):

کارکرد بیش از حد خودرو در حالت سلو می تواند باعث افزایش مصرف سوخت و نیز کاهش عمر مفید یک خودرو گردد، که این موارد منجر به ضرر اقتصادی حول کسب و کار شما می شود.

سیستم ردیاب خودرو فاتحان چگونه به شما کمک میکند؟

با تنظیم زمان خاص و مد نظر شما به عنوان زمان مجاز کار کرد در حالت آماده به کار می توانید از بوقوع پیوستن این اتفاق جلوگیری نمایید. هر خودرو که بیش از زمان مد نظر شما در حالت آماده به کار باشد به سرعت توسط ردیاب خودرو به شما هشدار کار کرد بیش از حد در حالت آماده به کار ارسال می نماید تا شما بتوانید در اسرع وقت از این امر جلوگیری نمایید.

 

عملکرد و مزایای ردیاب خودرو فاتحان

عملکرد و مزایای ردیاب خودرو فاتحان

نحوه عملکرد و مزایای بهره برداری از ردیاب خودرو فاتحان:

 

یک سیستم ردیاب خودرو چیست و چگونه عمل میکند؟

– سیستم ردیابی خودرو متشکل از یک سخت افزار ردیاب خودرو که درون خودرو قرار میگیرد و یک سرور که اطلاعات دریافتی از دستگاه را پردازش میکند و نرم افزار هایی که اطلاعات پردازش شده را در اختیار کاربر قرار می دهند.

– اطلاعات مذکور توسط تبادل اطلاعاتی که ردیاب خودرو با ماهواره های موجود دارد بدست می آیند که این اطلاعات شامل مکان خودرو، سرعت خودرو، جهت حرکت خودرو و … می باشد. این اطلاعات توسط قسمت دیگری از ردیاب خودرو و تحت اینترنت به سرور شرکت فاتحان ارسال میگردد، این اطلاعات توسط سرور شرکت فاتحان پردازش می شود و سپس داخل سامانه و یا نرم افزار تلفن همراه برای کاربر به نمایش در می آیند.

 

 

مزایای بهره گیری از ردیاب خودرو:

 

– سیستم ردیاب خودرو به شما کمک می کند تا هزینه های جاری کسب و کارتان را با هدفمند نمودن استفاده از خودرو ها کاهش دهید، بدین صورت که با کنترل مسافت و زمان های کار کرد نا مفید خودرو از مصرف بی رویه سوخت جلوگیری می نمایید. همچنین بر حسب میزان کارکرد خودرو ها و مدت زمان روشن بودن خودرو برای آن ها دوره های تعمیر و نگهداری لحاظ کنید تا خرابی های ناگهانی و پرهزینه رخ ندهد.

– با استفاده از جی پی اس خودرو فاتحان می توانید بر ساعات کارکرد و نحوه عملکرد کارمندانتان نظارت داشته باشید تا بدین صورت از توقفات غیر مجاز و شخصی آن ها حین کار جلوگیری کنید و طبق ساعات مفید کار را که از داخل سامانه ردیابی فاتحان قابل استخراج است حقوق آن ها را پرداخت نمایید.

– گزارشات مختلف در بازه های زمانی مورد نظر شما فقط در عرض چند ثانیه قابل مشاهده و بهره برداری می باشد و دیگر نیازی به پیگیری های مختلف از اشخاص مختلف و مشاهده فرم های عملکرد کارکنان و رانندگان نیست.

 

– از دیگر مزایای GPS خودرو فاتحان برای ناوگان خودرویی کسب و کار شما این است که خودرو های مسروقه شما به راحتی قابل پیگیری و باز پس گیری می باشد بدین صورت که با گزارش مشخصات خودرو و مکان فعلی خودرو که بر روی نقشه داخل سامانه ردیابی فاتحان می باشد پلیس را از سرقت خودرو آگاه می نمایید تا برای باز پس گیری آن به سرعت اقدام نماید و اینگونه هزینه های سالیانه شما که برای بیمه سرقت خودرو پرداخت می شود از هزینه های جاریتان کسر میگردد.

– با استفاده از سیستم ردیاب خودرو فاتحان می توانید محل دقیق فعلی خودرو را مشاهده نموده و زمان رسیدن خودرو به محل مورد نظرتان را تخمین زده و در اختیار مشتری قرار دهید، بدین صورت سطح رضایت مشتریان و خدمات شما افزایش می یابد.

– با استفاده از قسمت محدوده های جغرافیایی می توانید در صورت ورود و خروج هر یک از خودرو هایتان از این محدوده های هشدار ها را در لحظه دریافت نمایید، این هشدار ها حتی اگر به سامانه و رایانه شخصی دسترسی نداشتید با استفاده از تلفن همراه نیز قابل دریافت می باشند و شما هیچ اتفاقی در مورد ناوگان خودروهایتان را از دست نمی دهید.

 

 

 

انتخاب بهترین ردیاب خودرو

انتخاب بهترین ردیاب خودرو

بهترین ردیاب خودرو برای مالکان خودرو:

انتخاب بهترین ردیاب خودرو برای مالکان وسایل نقلیه امری ضروری در جهت ضد سرقت کردن خودرو، نمایش موقعیت، ایمنی و… بوده که امنیت و آرامش خاطر برای آن ها به وجود می آورد.

اکثر ایرانیان مالک خودرو به دنبال تهیه ردیاب خودرو می باشند، اما سوالاتی که برای آن ها بوجود آمده این است که چگونه خرید کنیم؟ مناسب ترین مدل دستگاه چیست؟

هدف اصلی این مقاله ارائه و تشریح مزایا برای انتخاب بهترین ردیاب خودرو فاتحان می باشد. که شامل ارائه مزیت های ردیاب خودرو، هزینه های اولیه، هزینه های جاری و نحوه نصب آن ها است.

مزایای اصلی ردیاب خودرو :

هشدار سرقت و ضد سرقت نمودن خودرو

خاموش کردن خودرو از راه دور

بازیابی سریع خودرو به سرقت رفته

مانیتورینگ موقعیت فعلی و جزئیات خودرو

هزینه های ردیاب خودرو :

هزینه سخت افزاری (دستگاه ردیاب)

هزینه اشتراک سالیانه

هزینه های ارتباطی

هزینه نصب ردیاب خودرو

 

هشدار در صورت سرقت و هر گونه جابجایی خودرو:

سیستم هشدار ردیاب خودرو می تواند مالک را از روشن شدن خودروی خود مطلع سازد، این هشدار ها را می توان از طریق تلفن همراه و نرم افزار ردیابی فاتحان دریافت  و مشاهده نموده و خودرو خود را بازیابی نماید.

به این صورت که اگر خودرو شما با سوئیچ و حتی بدون سوئیچ روشن شود و هر گونه جنبشی در آن اتفاق بیافتد سریعاً به شما هشدار داده خواهد شد.

محدوده مجاز تردد خودرو
محدوده مجاز تردد خودرو

با تعریف محدوده های جغرافیایی مجاز بر روی نقشه، در صورت خروج یا ورود خودرو شما به محدوده های ایجاد شده در سامانه هشدار آنرا دریافت خواهید نمود.

اطلاع رسانی فوری از طریق تلفن همراه:

در صورت سرقت خودروی شما بوق خودرو قطع و وصل شده و اعلان خطر میکند، اگر شما از خودرو فاصله داشته باشید از طریق نرم افزار تلفن همراه فاتحان آن هشدار را دریافت خواهید کرد،‌ حتی اگر دسترسی به اینترنت و نرم افزار تلفن همراه فاتحان نیز نداشتید، از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی می گردد.

سیستم ضد سرقت خودور فاتحان
سیستم ضد سرقت خودور فاتحان

خاموش کردن خودرو بصورت از راه دور:

یک امکان بسیار ویژه در ردیاب خودرو فاتحان این است که می توان بصورت از راه دور خود را از کار انداخت و خاموش نمود.

بعنوان مثال قرار است مدتی از خودرو دور باشید. پس با فعال نمودن خاموش کن خودرو در نرم افزار ردیابی فاتحان یا سامانه ردیابی فاتحان از روشن شدن آن توسط افراد دیگر جلوگیری به عمل می آورید، و یا اینکه اگر خودرو شما به سرقت رفته باشد می توانید حین سرقت آنرا خاموش نموده و سریعاً خود را به محل خودرو برسانید.

بعد از فعال نمودن خاموش کن، خودرو روشن نخواهد شد مگر اینکه از برگردان خاموش کن در داخل سامانه یا نرم افزار تلفن همراه استفاده نمایید.

 

یافتن و بازیابی سریع خودرو با استفاده از ردیاب خودرو فاتحان:

پس از نصب gps خودرو مهمترین چیزی که به آن بر خواهید خورد، نرم افزار ردیابی یا همان سامانه ردیابی خودرو مناسب می باشد. پیشنهاد ما به شما سامانه ردیابی فاتحان می باشد، چرا که در کنار سامانه شما میتوانید از اپلیکیشن ردیابی قدرتمند فاتحان بر روی تلفن همراهتان نیز بهره ببرید که دلیل موجهی برای انتخاب شما می باشد.

خودرو شما بکسل شده یا به سرقت رفته؟ سریعاً با استفاده سامانه ردیابی فاتحان یا نرم افزار موبایل فاتحان آن را بیابید.

آیا راننده خودرو شما با سرعت مطمئنه در حال حرکت است؟در صورت تجاوز از سرعت مجاز سریعاً آنرا به شما هشدار می دهد.

اطلاعاتی که ردیاب خودرو فاتحان و سامانه ردیابی فاتحان در اختیار شما می گذارند:

* خودروی من اکنون کجاست؟

* خودرو از چه مسیری حرکت کرده؟ مسیر به سرقت رفتن خودرو کجاست؟(این برای رساندن شما به مکان خودرو از مسیر های دشوار بسیار اهمیت دارد).

* آیا کسی با خودرو من با سرعت غیر مجاز حرکت کرده؟ کجا؟ چه زمانی؟ و با چه سرعتی؟

* در یک روز خاص یا در یک بازه خاص چه اتفاقاتی رخ داده است؟ میانگین و حداکثر سرعت، مسافت طی شده، مکان های توقف، مدت توقف، مکان های سلو و … .

 

یک اپلیکیشن ردیابی زمانی کاربرد دارد که شما از رایانه شخصی خود فاصله دارید یا به آن دسترسی ندارید. هر چند بسیاری از اپلیکیشن های تلفن همراه قابلیت های سامانه ردیابی را ندارند اما اپلیکیشن ردیابی فاتحان بسیاری از امکانات سامانه ردیابی را درون خود جا داده، تا شما به سادگی و از راه دور خودروی خود را تحت نظر داشته باشید.

 

با استفاده از ردیاب خودرو فاتحان هزنیه های خود را کاهش دهید:

اما نکته مهمی که مالکان خودرو ها باید بدانند این است که کدام یک از برند ها و مارک های ردیاب خودرو از کیفیت بالاتری برخوردار است؟

آیا می دانستید هزینه سالیانه بیمه سرقت خودرویتان از قیمت یک دستگاه ردیاب خودرو بیشتر است؟‌ و نکته مهم این است که شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه در صورت پیدا نشدن خودرو مسروقه بر روی آن قیمت گذاری نموده و درصدی را به عنوان حق فرانشیز از آن کسر کرده و در نهایت پس از چند ماه مبلغی نا چیز از آن شما می شود.

 

هزینه های اولیه و جاری ردیاب خودرو:

قیمت بهترین ردیاب خودرو تلتونیکا در کشورمان چقدر است؟

قیمت ردیاب های خودرو تلتونیکا ما بین ۲۶۶ هزار تومان تا ۴۵۰ هزار تومان می باشد که این قیمت برای خرید یک ردیاب بسیار با کیفیت اروپایی مقرون به صرفه است. این هزینه شامل فقط خرید سخت افزار می باشد (که البته سالیان سال برای شما بصورت پایدار کارایی خواهد داشت).

متاسفانه برخی از شرکت های تازه تاسیس که در بین همکاران ما به دلالان بازار ردیاب خودرو معروف شده اند با واردات ردیاب های درجه ۳ چینی ارزان قیمت از بی اطلاعی مشتریان سوء استفاده کرده و مبالغ هنگفتی را به جیب میزنند و پس از گذشت زمان کوتاهی دستگاه از کار افتاده و بلا استفاده میگردد.

پیشنهاد ما به مشتریان این است که قبل از خرید ردیاب خودرو، از سابقه و رضایت مشتریان شرکت فروشنده اطمینان حاصل نمایند.

 

ردیاب خودرو ارزان قیمت چینی
ردیاب خودرو ارزان قیمت چینی

مدل های ارزان قیمت و چینی، آیا راه حل خوبی است؟

صرفه جویی چند هزار تومانی با خرید ردیاب های چینی خطراتی دارد که آن ها را با هم مرور میکنیم:

* استاندارد نبودن ماژول های ارتباطی و قطع و وصلی فراوان ارتباط دستگاه با سرور.

* نبود هیچ گونه گارانتی و خدمات پس از فروش به دلیل عدم اطمینان فروشنده از کیفیت اجناس چینی که معمولاً خیلی زود از کار می افتند.

* این دستگاه های غالباً با نرم افزار های آماده به زبان های بیگانه بخصوص زبان چینی کار میکنند و درک قسمت های مختلف نرم افزار برای کاربران داخلی بسیار مشکل خواهد بود.

* ارزان بودن تراشه ها و ماژول جی پی اس و ضعیف بودن آنها منتج به ارزان بودن دستگاه می شود که خطای نشان دادن خودرو بر روی نقشه را افزایش می دهد.

 

حال ببینید ارزش ذخیره چند هزار تومان به ریسک موارد بالا می ارزد؟!

 

هزینه های جاری ردیاب خودرو چیست؟

هزینه های جاری شامل هزینه اعتبار سیم کارت و هزینه اشتراک شما برای استفاده از نرم افزار و سامانه می باشد.

هزینه اشتراک به واسطه حفظ و نگهداری از اطلاعات خودرو شما در بازه های زمانی مختلف می باشد و این هزینه از شما به شرکت و سپس از شرکت به دیتا سنتر پرداخت می شود تا سرور ها در بهترین حالت ممکن نگهداری شوند.

 

طریق نصب ردیاب خودرو فاتحان؟

 

دستگاه های ردیاب خودرویی شامل سیم های اتصال برق منفی (بدنه) برق مثبت (مثبت باطری) و برق بعد از سوییچ (برای تشخیص روشن بودن، خاموش بودن و سلو بودن خودرو) و سیم های ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ برای دریافت برخی ورودی ها و ارسال برخی خروجی ها می باشند.

دستگاه های سوکتی با استاندارد OBD II بصورت سوکتی در محل دیاگ خودرو جا خورده و نیازی به نصب از طریق سیم ندارند.

 

 

سامانه ردیابی خودرو و اپلیکیشن ردیابی تلفن همراه فاتحان:

این سامانه و نرم افزار تلفن همراه توسط کارشناسان شرکت فاتحان طراحی و تولید شده و با رابط کاربری مناسب دارای گزارشات و امکانات متعددی است که همگی به زبان فارسی قابل استفاده می باشند.

این گزارشات شامل گزارشات لحظه ای از قبیل هشدار ها و گزارشات خاص در بازه های زمانی متفاوت می باشند که همگی به انتخاب شما قابل دریافت و ارائه می باشند.

سامانه ردیابی فاتحان دارای امکان تعریف سازمان ها و ارگان ها بصورت درختی و زیر شاخه ای با قابلیت تعریف سطوح دسترسی برای کاربران متعدد و امکان خصوصی سازی نرم افزار برای شرکت ها و ارگان های مختلف می باشد.

گزارشات ذکر شده در داخل نرم افزار تلفن همراه (اپلیکیشن ردیابی فاتحان) نیز قابل دریافت می باشند، همچنین با استفاده از سیستم کنترل از راه دور داخل این نرم افزار می توانید بصورت از راه دور خروجی های دستگاه را تغییر دهید (مثلا: ارسال دستور خاموش کن).

 

خلاصه مزایای ردیاب خودرو فاتحان:

ردیاب خودرو فاتحان و نرم افزار های ردیابی فاتحان امکانات و فواید متعددی از قبیل ضد سرقت نمودن خودرو، قابلیت بازگرداندن خودروی به سرقت رفته، قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور و کاهش هزینه های بیمه را برای شما به ارمغان می آورند.