ردیاب ناوگان حمل نان

ردیاب خودرو ناوگان حمل نان و شیرینی

چرا سیستم های ردیابی فاتحان ابزاری مناسب برای صنایع نان و شیرینی محسوب می شوند؟
الف) دستگاه های ردیابی اروپایی فاتحان قابلیت نصب بر روی تقریباً تمامی خودروهای را دارند پس وقتی رقابت بر سر تحویل به موقع و درست سر وقت محصولات است از رقبای تجاریتان پیشی بگیرید.
ب) در بیشتر موارد ارتباط بین شما و مشتریان بر پایه اعتماد استوار شده.بار دیگر اعتماد آنها را جلب کنید.با آنها در تماس باشید که محصولات طبخ شده و یا مواد اولیه آنها در راه هستند.
با استفاده از ردیابی لحظه به لحظه خودرو می توانید مشاهده کنید که آیا خودرو شما دیر به محل می رسد و پیش بینی دقیق تری از تاخیر های احتمالی داشته باشید.
ج) شما بصورت روتین مقدار زیادی از تجهیزات و کالاهایتان را به جاده ها و خیابان ها ارسال می کنید و زمانی که بدانید ردیاب خودرو فاتحان و سیستم های نرم افزاری پیشرفته شرکت فاتحان , خودرو ها و تجهیزات و کالاهای شما را تحت پوشش قرار میدهند آرامش بیشتری خواهید داشت.
در زمانی که خودرو شما به سرقت برود با اطلاع دادن آخرین موقعیت جغرافیایی به یگان های انتظامی شانس خودرو را برای بازپس گیری خودرویتان به شکل چشم گیری افزایش خواهید داد.
د) شما میخواهید یک کسب و کار موفق راه اندازی کنید و این به معنی کاهش دادن زمان اتلافی کارمندانتان است.
تجهیزات ردیابی فاتحان برتری گرانبهایی به شما می دهد که می توانید با نظارت بر ساعت ورود و خروج کارمندان از انجام صحیح امور اطمینان حاصل نمایید.
هـ) با کمک نرم افزار مبتنی بر اینترنت شرکت فاتحان می توانید مکان دقیق خودرو هایتان را از طریق هر کامپیوتر متصل به اینترنت در محل کار , در خانه و یا هر مکان دیگر رصد کنید.
((با استفاده از ردیاب خودرو فاتحان برای خودرو های صنعت نان و شیرینی شهرت و اعتبار خود را افزایش و خدمات به مشتریان را ببهود ببخشید))
شما در صنعت توزیع نان و شیرینی تازه فعالیت میکنید , شهرت و سابقه شما در این صنعیت وابسته به تحویل به موقع و سر وقت محصولات با کیفیت و تازه است.
حتی یک تاخیر کوچک می تواند هزینه زیادی را متوجه شما کند.
تفاوت بین رضایت و خشنودی مشتری به واسطه دریافت غذای تازه و سر وقت و یا نا امید کردن آن ها با محصولات غیر قابل استفاده است.
نکته مهم دیگر ;
برنامه زمان بندی مشتری شما:
در صورتی که سفارشات صبح به قدری دیر برسند که مشتری شما دیگر زمان آماده کردن آنها را در فروشگاه یا رستوران خود را نداشته باشد ممکن است ضرر های مالی زیادی متوجه مشتری شما شود که باعث از بین رفتن این ارتباط می شود.
یک راه مطمئن برای کاهش تاخیر های بوجود آمده در ارسال ها اطمینان کردن به ردیاب خودرو ، سامانه ردیابی خودرو پیشرفته و اپلیکیشن ردیابی شرکت فاتحان است.
ما مجموعه ای از تجهیزات ردیابی فاتحان را به شما پیشنهاد می دهیم که در صنعت نان و شیرینی و در شرکت های متفاوت به کسب کار آنها کمک کرده است تا بصورت دقیق تر کارمندان و ماشین آلات را کنترل و مدیریت کنند و همچنین اطمینان حاصل کنند که محصولات به موقع و با دقت به مشتریان تحویل داده می شوند.

مطلب پیشنهادی >  ردیاب خودرو سرویس مدارس و مزایای آن

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*