ردیاب خودرو فاتحان

جی پی اس خودرو تلتونیکا ساخت اروپا با ۲۰ ماه ضمانت

 

 

ردیاب های پیشرفته شرکت ردیاب خودرو فاتحان خودروی شما را از سرقت محفوظ می نماید و برای شما امنیت و آرامش خاطر را به ارمغان می آورد.

 

برای مشاهده قیمت و خرید ردیاب بر روی لینک فروشگاه ردیاب خودرو فاتحان کلیک نمایید.

فروشگاه ردیاب خودرو فاتحان

چرا ما به ردیاب خودرو نیاز داریم؟

اگر خدای نکرده خودروی شما به سرقت برود، جی پی اس خودرو که بر روی خودرو شما نصب شده، اطلاعات بروز شده توسط ماهواره های GPS را دریافت و با پردازش صورت گرفته توسط سامانه ردیابی فاتحان موقعیت دقیق خودرویتان را به شما نمایش می دهد تا اقدامات لازم جهت باز پس گیری خودرویتان را صورت دهید.

تجهیزات خودرویی نظیر ردیاب و جی پی اس خودرو در نهایت کلام به شما آرامش خاطر را اعطا میکند، اما این تنها مزیت آنها نیست، آیا می دانستید داشتن ردیاب خودرو میتواند هزینه بیمه شما را کاهش دهد؟

به این شکل که کسانی که حق بیمه ای برای سرقت خودروی خود پرداخت میکنند با داشتن جی پی اس ماشین دیگر نیازی به پرداخت این هزینه ندارند.

ردیاب خودرو فاتحان
تضمین امنیت خودرو با ردیاب خودرو فاتحان

از کجا می توانم ردیاب و جی پی اس خودرو معتبر و با کیفیت جهانی تهیه کنم؟

ما میتوانیم با ارائه و نصب محصولات برترین برند ردیابی دنیا ( ردیاب خودرو تلتونیکا )  که در مدل های مختلف قابل نصب و بهره برداری است و دارای استاندارد های روز دنیا نظیر CE اتحادیه اروپا و FCC ایالات متحده امریکا می باشند، امنیت خودروی شما را تضمین نموده و آرامش خاطر را به شما هدیه کنیم. برای مشاوره در خرید و تهیه GPS خودرو همین امروز با ما تماس حاصل نمایید.