جی پی اس شخصی شرکت فاتحان سلامت و امنیت کودکان ، سالمندان و  دارایی های شما را از تضمین می نماید.

ردیاب شخصی به تازگی یکی از وسایل پر استفاده و محبوب نزد خانواده ها شده است. ردیاب های شخصی قابلیت ارسال لحظه ای و سریع موقعیت را دارند که این موضوع باعث شده تا نه تنها خانواده ها، بلکه بسیاری از افراد دیگر و حتی مدیران شرکت ها، توجه خود را به آنها معطوف کنند. در چند سال اخیر فروش این محصول در بازار ایران با رشد چندین برابری همراه بوده است و متقابلاً شرکت هایی زیادی وارد این بازار برای واردات و یا تولید آن شده اند.

جالب اینجاست که این رشد تصاعدی فروش در حالی صورت گرفته که هنوز اغلب مردم در مورد کاربرد جی پی اس شخصی اطلاعات کافی ندارند و تصور میکنند که این وسیله صرفاً برای ردیابی فرزندان استفاده میشود.

با توجه به سابقه چندین ساله شرکت فاتحان جی پی اس در زمینه فروش انواع ردیاب، در ادامه به صورت جامع، کاربرد های مختلف دستگاه ردیاب شخصی به همراه دیگر جزییات آن را برای شما شرح می دهیم

ردیاب شخصی و کودک A9
بهترین ردیاب شخصی

چرا به ردیاب شخصی نیاز داریم؟

دستگاه های نظارتی GPS مانند ردیاب شخصی ، امروزه به نقطه ای رسیده اند که کوچک، مقرون به صرفه، قابل حمل و دارای کاربری آسان برای استفاده هستند. امکان اینکه بتوانیم در هر زمان و در هر مکان، به سرعت و به آسانی از مکان یک فرد یا وسیله نقلیه مطلع شویم می تواند بسیار مفید و دارای ویژگی های سودمندی باشد.

برای کسانی که نیاز به مراقبت های ویژه دارند، بواسطه آسیب پذیریشان ردیاب کاربردی مفید و موثر دارد و به وسیله آن می توان در هر لحظه از مکان اشخاص تحت مراقبت مطلع شد تا در صورت نیاز به آن ها یاری رساند.

کاربرد ردیاب شخصی

اولین و شناخته شده ترین کاربرد ردیاب شخصی ، مورد استفاده قرار گرفتن آن توسط والدین است. ممکن است نیاز باشد فرزند شما برای مراجعه به مدرسه، کلاس آموزشی و حتی برای تفریح و بازی کمی از محل زندگی و منزل شما دور شود. در این زمان است که ردیاب کودک می تواند به خوبی از نگرانی های شما در قبال فرزندتان بکاهد و موقعیت مکانی وی را به صورت لحظه به لحظه بر روی تلفن همراهتان، به شما نشان دهد.

موضوع جالب تر این است که شما با استفاده از ردیاب کودک یا همان ردیاب شخصی می توانید صدای محلی که ردیاب در آن قرار دارد را به خوبی و در هر لحظه بشنوید زیرا این ردیاب ها دارای قابلیت نیز شنود هستند. مطمئناً با استفاده از چنین وسیله ای، دیگر بدون نگرانی می توانید فرزندان خود را آزاد بگذارید.

موارد استفاده دیگر این ردیاب ها، استفاده آنها برای وسایلی است که برای شما ارزش بالایی دارند. به طور مثال می توانید آن ها را در جعبه وسایل گران قیمت خود، همچون جواهرات، محموله ها و… بگذارید و یا با استفاده از ردیاب شخصی، در سفر ها ، چمدان و دیگر وسایل خود را زیر نظر داشته باشید.

علاوه بر این، جی پی اس شخصی می تواند به عنوان ردیاب سالمند برای سالمندانی که دچار بیماری آلزایمر و حواس پرتی هستند مورد استفاده قرار بگیرد.

مروری بر کاربرد های ردیاب شخصی:

  • حفاظت والدین از فرزندان
  • حفاظت و اطلاع از محل دقیق حیوانات
  • نظارت و ردیابی پلیس بر یک جرم

  • ردیابی چمدان و دارایی های شخصی در مسافرت
  • خانواده های دارای فرد مبتلا به بیماری آلزایمری برای اطلاع از محل دقیق بیمار

  • شرکت هایی که نیاز به نظارت و اطلاع از محل و مسافت پیموده شده توسط کارمندان خود دارند.

  • ردیابی موقت وسیله های نقلیه

  • اطلاع از محل دقیق مرسولات ارسالی

  • و بسیار کاربرد فراوان دیگر …

مزایای ردیاب شخصی

شاید زمانی که کاربردهای این وسیله را مطالعه کردید، در مورد نحوه استفاده از آنها سؤال هایی در ذهن شما به وجود آمده باشد و تصور کرده باشید که استفاده از آن کمی سخت است. اما در ادامه با مطالعه مزایای ردیاب شخصی متوجه می شوید که استفاده از این دستگاه کوچک و خارق العاده نیز بسیار آسان است و هیچ مشکلی در استفاده از آن برای شما وجود ندارد.

اولین مزیت این ردیاب کوچک، اندازه آن است. این اندازه کوچک باعث جلب توجه دیگران نمی شود و می توانید به راحتی آن را به طرق مختلف استفاده کنید. این اندازه کوچک باعث شده تا به آن نام ردیاب شخصی مخفی را اختصاص دهند. اگر برای فرزند خود نیاز به ردیاب کودک دارید، می توانید ردیاب را در قسمتی از لباس وی قرار دهید و نگران موضوعات دیگر نباشید. در ضمن می توانید از ردیاب های گردنبند مانند موجود در فروشگاه فاتحان استفاده کنید.

همینطور می توانید برای استفاده از آن در وسایل نقلیه، چمدان ها و… با توجه به اندازه کوچک دستگاه، نقطه مناسب و دور از چشمی را برای آن پیدا کنید.

مزیت دیگر این ردیاب، بدون نیاز به نصب بودن آن است. شما پس از خرید ردیاب شخصی می توانید بدون نیاز به کمک هیچ سرویسکار و فرد متخصصی آن را راه اندازی کنید، در محل مورد نظر خود قرار دهید و در نهایت از آن استفاده کنید. این ردیاب شخصی بدون نصب به تمامی نیاز های شما در زمینه ردیابی افراد و وسایل پاسخ می دهد.

به عنوان مزیت آخر از میان چندین مزیت ردیاب شخصی، به قیمت آن اشاره می کنیم. قیمت ردیاب شخصی به نسبت به کاربرد و کارایی آن بسیار مناسب است. شما با خرید این ردیاب شخصی ارزان قیمت عملاً نیمی از نگرانی های خود در قبال فرزند، وسایل با ارزش و… را کاهش می دهید و این مزیت نسبت به قیمت مناسب آن واقعاً توجیه شده است.

محصولات ردیاب شخصی فاتحان

امکانات ردیاب شخصی فاتحان

ردیاب شخصی فاتحان

ردیاب شخصی فاتحان وسیله ای مناسب برای پیگیری آخرین وضعیت کسانی است که برای شما اهمیت دارند . ردیاب شخصی فاتحان برای کودکان ، افراد کم سن و سال ،‌ افراد مسن و هر کس که سلامت او برای شما حائز اهمیت است ساخته شده است . ردیاب شخصی فاتحان از لحاظ ابعاد کوچک می باشد به طوری که به راحتی داخل جیب یا کیف شخص مورد نظر قرار می گیرد و با ارسال اطلاعات به روز و لحظه آخرین وضعیت وی را به شما گزارش می دهد . بدین صورت شما می توانید از نزدیکانتان مراقبت به عمل آورید . همچنین با استفاده از ردیاب شخصی برای کارمندانتان مانند ویزیتورها میتوانید به راحتی آنها را کنترل و مدیریت نمایید و از انجام امور محوله به آنها اطمینان حاصل نمایید.

محدوده مجاز و غیر مجاز

این قابلیت امکان تعریف محدوده هایی بر روی نقشه را به شما میدهد که در صورت ورود به این محدوده ها یا خروج از آن ها سریعا به شما هشدار می دهد تا تمهیدات لازم را اتخاذ نمایید.

قابلیت مکالمه

دستگاه ردیاب شخصی ارائه شده توسط شرکت فاتحان دارای میکروفن و بلندگو هستند تا در مواقع لزوم بتوانید با مخاطب خود به صورت دوطرفه ارتباط صوتی برقرار نمایید.همچنین قابلیت برقراری ارتباط یک طرفه جهت شنیدن صدای اطراف ردیاب میسر بوده و در این حالت بلندگوی دستگاه غیر فعال شده و صدای شما توسط ردیاب پخش نخواهد شد.

دکمه کمک SOS

این کلید که بر روی دستگاه ردیاب شخصی تعبیه شده کمک میکند تا اگر فرد مورد ردیابی و نظارت احساس نیاز و یا احساس خطر کرد با فشردن این کلید موقعیت خود را به ناظر اعلام کند تا در صورت نیاز خود را به آن شخص رسانده یا با شماره داخل دستگاه تماس بگیرد و موضوع را جویا شود.

گزارش مرور مسیر

با استفاده از این امکان در صورتی که شما مدتی قادر به پیگیری فرد مورد نظر نباشید و بعد از آن بخواهید مسیرهای طی کرده آن شخص را مرور نمایید میتوانید در همان بازه زمانی از آن گزارش گیری نموده و مسیر ها و مکان های پیموده شده را در آن مشاهده نمایید.

از کجا می توانم ردیاب شخصی با کیفیت تهیه کنم؟

شرکت فنی و مهندسی فاتحان با ارائه محصولات برترین برندهای ردیابی دنیا ( شرکت تلتونیکا و میترک )  که دارای استاندارد های روز دنیا نظیر CE اتحادیه اروپا و FCC ایالات متحده امریکا می باشند، امنیت کودکان ، سالمندان و دارایی های شما را تضمین نموده و آرامش خاطر را به شما هدیه می دهد. برای مشاوره در خرید و تهیه GPS شخصی همین امروز با شرکت فاتحان تماس بگیرید.

انتخاب بهترین ردیاب شخصی

همانطور که در ابتدای صفحه گفته شد، به دلیل تقاضای زیاد نسبت به خرید ردیاب شخصی، شرکت های زیادی به واردات آنها روی آورده اند که این موضوع شاید باعث شود تا انتخاب یک برند، با کیفیت و قیمت مناسب برای خریداران سخت باشد.

برای خرید ردیاب شخصی راه های زیادی وجود دارد، خرید ردیاب از فروشگاه های فیزیکی تا خرید اینترنتی از فروشگاه های مجازی و…

شما آزادید که هر کدام از راه های گفته شده را انتخاب کنید اما مطمئناً برای انتخاب بهترین ردیاب شخصی باید به سراغ یک فروشگاه معتبر و تخصصی در این زمینه بروید که بتواند شما را در خرید ردیاب مناسب و با کیفیت راهنمایی کند.

شرکت فاتحان با بیش از ۹ سال سابقه در زمینه سیستم های ردیابی از جمله ردیاب شخصی و ردیاب خودرو ، می توانید بهترین مشاوره را برای خرید این محصولات به شما ارائه نماید.

ردیاب های شخصی موجود در فروشگاه فاتحان از بهترین مدل های ردیاب شخصی موجود در بازار ایران هستند که  با چندین ماه تست و بررسی کیفیت خود را به جامعه هدف این بازار ثابت کرده اند.

با این حال اگر هنوز هم در مورد این وسیله کاربردی در ذهن شما سؤالی باقی مانده، می توانید با کارشناسان فروش فاتحان مشورت کنید.

در فروشگاه فاتحان، قیمت ردیاب شخصی نیز به دلیل حذف واسطه ها و واردات مستقیم از شرکت تولید کننده محصول پایین ترین نرخ در بازار بوده و این شرکت توانسته است این محصولات پر فروش را با قیمتی رقابتی به بازار عرضه کند و ردیاب شخصی ارزان قیمت را در اختیار تمامی عزیزانی که به این وسیله نیاز دارند قرار دهد.

می توانید با مراجعه به صفحه فروشگاه ، لیست قیمت ردیاب شخصی را مشاهده کنید و پس از آن برای خرید آن اقدام نمایید.

اپلیکیشن تبدیل گوشی و تبلت به ردیاب خودرو و ردیاب شخصی

اپلیکیشن تبدیل گوشی و تبلت به ردیاب خودرو و ردیاب شخصی

خدمتی دیگر از شرکت فاتحان با اپلیکیشن ردیاب شخصی

اپلیکیشن ردیابی mobotrack یک برنامه تلفن همراه اندروید می باشد که تلفن همراه، تبلت و دستگاه اندرویدی شما را به ردیاب شخصی تبدیل می نماید.

برای این کار فقط نیاز به دسترسی به اینترنت لازم بوده و با فعال بودن موقعیت (GPS) و دیتا (GPRS) اپلیکیشن ردیابی به خوبی عمل نموده و میتوانید فرزندان، اعضای خانواده و سالمندان را تحت مراقبت داشته باشید.

اپلیکیشن ردیاب شخصی mobotrack برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ نیز بسیار مفید و حائز اهمیت می باشد. کسب و کارهایی همچون پیک های موتوری، ویزیتور ها و نمایندگان بازاریابی و فروش، رانندگان تاکسی و کامیون و…

با استفاده از لینک زیر می توانید اپلیکیشن ردیاب شخصی را دانلود نموده و استفاده نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در نصب و راه اندازی اپلیکیشن ردیاب شخصی فاتحان با ما در تماس باشید.

mobotrack-app

مقالات مفید