ردیاب شخصی ساخت اروپا با ۲۰ ماه ضمانت

ردیاب شخصی و جی پی اس شخصی شرکت فاتحان سلامت و امنیت کودکان ، سالمندان و  دارایی های شما را از تضمین می نماید.

برای مشاهده قیمت و خرید بر روی لینک فروشگاه ردیاب شخصی فاتحان کلیک نمایید.

fatehan personal gps 02 300x300 - ردیاب شخصی
download - ردیاب شخصی

چرا به ردیاب شخصی نیاز داریم؟

دستگاه های نظارتی GPS مانند ردیاب شخصی ، امروزه به نقطه ای رسیده اند که کوچک، مقرون به صرفه، قابل حمل و دارای کاربری آسان برای استفاده هستند. امکان اینکه بتوانیم در هر زمان و در هر مکان، به سرعت و به آسانی از مکان یک فرد یا وسیله نقلیه مطلع شویم می تواند بسیار مفید و دارای ویژگی های سودمندی باشد.

برای کسانی که نیاز به مراقبت های ویژه دارند، بواسطه آسیب پذیریشان ردیاب کاربردی مفید و موثر دارد و به وسیله آن می توان در هر لحظه از مکان اشخاص تحت مراقبت مطلع شد تا در صورت نیاز به آن ها یاری رساند.

  • حفاظت والدین از فرزندان
  • حفاظت و اطلاع از محل دقیق حیوانات
  • نظارت و ردیابی پلیس بر یک جرم

  • ردیابی چمدان و دارایی های شخصی در مسافرت
  • خانواده های دارای فرد مبتلا به بیماری آلزایمری برای اطلاع از محل دقیق بیمار

  • شرکت هایی که نیاز به نظارت و اطلاع از محل و مسافت پیموده شده توسط کارمندان خود دارند.

  • ردیابی موقت وسیله های نقلیه

  • اطلاع از محل دقیق مرسولات ارسالی

  • و بسیار کاربرد فراوان دیگر …

از کجا می توانم ردیاب شخصی با کیفیت تهیه کنم؟

شرکت فنی و مهندسی فاتحان با ارائه محصولات برترین برندهای ردیابی دنیا ( شرکت تلتونیکا و میترک )  که دارای استاندارد های روز دنیا نظیر CE اتحادیه اروپا و FCC ایالات متحده امریکا می باشند، امنیت کودکان ، سالمندان و دارایی های شما را تضمین نموده و آرامش خاطر را به شما هدیه می دهد. برای مشاوره در خرید و تهیه GPS شخصی همین امروز با شرکت فاتحان تماس بگیرید.

GettyImages 533921730 - ردیاب شخصی

محصولات ردیاب شخصی فاتحان

اپلیکیشن تبدیل گوشی و تبلت به ردیاب خودرو و ردیاب شخصی

اپلیکیشن تبدیل گوشی و تبلت به ردیاب خودرو و ردیاب شخصی

خدمتی دیگر از شرکت فاتحان با اپلیکیشن ردیاب شخصی

اپلیکیشن ردیابی mobotrack یک برنامه تلفن همراه اندروید می باشد که تلفن همراه، تبلت و دستگاه اندرویدی شما را به ردیاب شخصی تبدیل می نماید.

برای این کار فقط نیاز به دسترسی به اینترنت لازم بوده و با فعال بودن موقعیت (GPS) و دیتا (GPRS) اپلیکیشن ردیابی به خوبی عمل نموده و میتوانید فرزندان، اعضای خانواده و سالمندان را تحت مراقبت داشته باشید.

اپلیکیشن ردیاب شخصی mobotrack برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ نیز بسیار مفید و حائز اهمیت می باشد. کسب و کارهایی همچون پیک های موتوری، ویزیتور ها و نمایندگان بازاریابی و فروش، رانندگان تاکسی و کامیون و…

با استفاده از لینک زیر می توانید اپلیکیشن ردیاب شخصی را دانلود نموده و استفاده نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در نصب و راه اندازی اپلیکیشن ردیاب شخصی فاتحان با ما در تماس باشید.

mobotrack-app

امکانات بارز ردیاب شخصی فاتحان

ردیاب شخصی فاتحان

ردیاب شخصی فاتحان وسیله ای مناسب برای پیگیری آخرین وضعیت کسانی است که برای شما اهمیت دارند . ردیاب شخصی فاتحان برای کودکان ، افراد کم سن و سال ،‌ افراد مسن و هر کس که سلامت او برای شما حائز اهمیت است ساخته شده است . ردیاب شخصی فاتحان از لحاظ ابعاد کوچک می باشد به طوری که به راحتی داخل جیب یا کیف شخص مورد نظر قرار می گیرد و با ارسال اطلاعات به روز و لحظه آخرین وضعیت وی را به شما گزارش می دهد . بدین صورت شما می توانید از نزدیکانتان مراقبت به عمل آورید . همچنین با استفاده از ردیاب شخصی برای کارمندانتان مانند ویزیتورها میتوانید به راحتی آنها را کنترل و مدیریت نمایید و از انجام امور محوله به آنها اطمینان حاصل نمایید.

ضمانت و گارانتی فاتحان

تمامی مدل های موجود ردیاب شخصی فاتحان دارای ضمانت تعویض ۱۲ ماهه میباشند تا در صورت عدم کارکرد صحیح به صورت رایگان تعویض گردند. محدوده های جغرافیایی: این قسمت امکان تعریف محدوده های مجازی بر روی نقشه را به شما میدهد که در صورت ورود به این محدوده ها یا خروج از آن ها سریعا به شما هشدار می دهد تا تمهیدات لازم را اتخاذ نمایید. بازیابی افراد گم شده در نقاط خارج از پوشش جی پی اس (مکان های مسقف): دستگاه ردیاب شخصی فاتحان قادر است مکان حدودی افرادی که در زیر سقف و نواحی خارج از پوشش جی پی اس هستند را به ناظر نمایش دهد تا برای یافتن فرد مورد نظر اقدام نماید.

امکانات ردیاب شخصی

کلید اظطرار (SOS) : این کلید که بر روی دستگاه ردیاب شخصی تعبیه شده کمک میکند تا اگر فرد مورد ردیابی و نظارت احساس نیاز و یا احساس خطر کرد با فشردن این کلید موقعیت خود را به ناظر اعلام کند تا در صورت نیاز خود را به آن شخص رسانده یا با شماره داخل دستگاه تماس بگیرد و موضوع را جویا شود. گزارش مرور مسیر: با استفاده از این امکان در صورتی که شما مدتی قادر به پیگیری فرد مورد نظر نباشید و بعد از آن بخواهید مسیرهای طی کرده آن شخص را مرور نمایید میتوانید در همان بازه زمانی از آن گزارش گیری نموده و مسیر ها و مکان های پیموده شده را در آن مشاهده نمایید.

مقالات مفید