ردیاب مرسولات فاتحان

ردیاب مرسولات فاتحان

بسیاری از کسب و کارها و تجارت های امروزی به نحوی است که وجود ردیاب مرسولات فاتحان برای دنبال کردن لحظه ای محموله ها برای خریدار و حتی فروشنده امری ضروری است.
از طرفی اگر تعداد این محموله ها افزایش یابد و یا مسیر های مختلفی برای رسیدن آنها به مقصد وجود داشته باشد نظارت مستقیم بر تمامی بار ها نا ممکن است.
مورد مهم دیگر این است که مدت زمان بار گیری تا تحویل بار ممکن است بسیار طولانی باشد و در صورت عملی بودن نظارت مستقیم بر جابجایی بار می بایست نیرویی استخدام شود تا تمامی روز های جابجایی را همراه با محموله سپری کند که صاحب بار می بایست هزینه زیادی را بابت این نیرو متقبل شود.

اما راهکار چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و حضور تجهیزات نظارت از راه دور این مورد حل شده و با استفاده از ردیاب ها دیگر نگرانی بابت محل فعلی محموله و نیز روند ارسال آن وجود ندارد.
اما ردیاب ها عموما نیاز به منبع تغذیه دارند تا بتوانند انرژی خود را تامین نمایند، مثلا ردیاب های خودرو با اتصال به برق خودرو می توانند انرژی خود را بطور دایم تامین نمایند.

 

 

ردیاب مرسولات فاتحان با توجه به اینکه می بایست جایگذاری موقت شود امکان اتصال آن به خودرو، کشتی و هر وسیله حمل و نقل دیگر که در حال جابجایی آن می باشد وجود ندارد و نیاز به یک منبع درونی برای تامین انرژی خود دارد.
مسئله مهم دیگر این است که این منبع باید چندین روز یا چندین هفته پاسخگوی نیاز دستگاه ردیاب مرسولات باشد.

 


از دیگر نکات حائز اهمیت ابعاد دستگاه می باشد،‌ باید به نحوی باشد که بتوان به عنوان مثال آن را درون یک جعبه از نمونه تمام جعبه های ارسالی قرار داد تا قابل رویت نباشد.
مورد دیگر این است که بسیار از مرسوله ها هیچ منافاتی با پاشش آب یا هر نوع دیگر از مایعات را ندارند، مانند قطعات آهن یا دستگاه های مکانیکی، از طرفی ردیاب مرسولات فاتحان وسیله ای الکترونیکی محسوب می شود و می بایست از گزند مایعات و گرد و غبار در امان باشد.
تمامی موارد ذکر شده مد نظر تیم تحقیق و توسعه شرکت فاتحان قرار گرفته و ما را بر آن داشته تا تمامی فاکتور ها را مد نظر قرار دهیم و دستگاهی با مشخصات و نیاز های مطرح شده را طراحی و تولید نماییم.

مشخصات دستگاه ردیاب مرسولات فاتحان:

قابلیت اتصال به برق دائم و شارژ فندکی خودرو از طریق پورت USB

دارا بودن پورت مجزا USB جهت شارژ مجدد دستگاه

تا ۳ ماه بدون نیاز به شارژ مجدد

بدون نیاز به نصب

ضد آب و ضد گرد و غبار و دارای استاندارد بین المللی IP67

قابل استفاده در مرسولات آبی، زمینی و ریلی

ابعاد مناسب

قابلیت رویت در اپلیکیشن ردیابی اندروید و ios

قابلیت استفاده در سامانه ردیابی شرکت فاتحان

قابلیت استفاده بصورت پیامکی

اعلام هشدار در صورت خروج از محدوده غیر مجاز

اعلان خروج از محوطه بارگیری شده

اعلان ورود به مکان تخلیه بار

۲۰ ماه گارانتی رسمی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*