ردیاب کانتینر

ردیاب مرسولات ساخت اروپا با ۲۰ ماه ضمانت تعویض

 

 

ردیاب های پیشرفته شرکت فاتحان مرسولات و دارایی های شما را از سرقت محفوظ می نماید و برای شما امنیت و آرامش خاطر را به ارمغان می آورد.

برای مشاهده قیمت و خرید ردیاب بر روی لینک فروشگاه ردیاب فاتحان کلیک نمایید.

 

فروشگاه ردیاب فاتحان

چرا به ردیاب مرسولات نیاز داریم؟

هنگامی که شما اقدام به ارسال و جابجایی کالایی باارزش، که قسمتی از دارایی شما میباشد مینمایید، از زمان ارسال تا زمان رسیدن کالا به مقصد از روند جابجایی و شرایط محیطی محل قرارگیری آن بی خبر هستید.در نتیجه برای شما بسیار ارزشمند خواهد بود که از مکان دقیق دارایی خود مطلع گردید.

 

ردیاب کانتینر

 

همچنین برای شرکت های حمل و نقل که روزانه چندین کانتینر حاوی اقلام حساس و ارزشمند را در سراسر جهان جابجا می نمایند، بسیار حائز اهمیت است که این کالاها را بطور مداوم طی سفر تحت نظر داشته باشند و تمامی مکان های توقف را نیز شناسایی کنند. همچنین برای شرکت های کرایه دهنده کانتینر بسیار مفید است که بدانند کانتینرها در چه زمانی به دپوهای خودشان باز می گردند.

بر خلاف ردیاب خودرو که وابسته به برق خودرو است، ردیاب کانتینر بدون نیاز به هیچگونه سیم کشی و با باطری داخلی و مگنت آهنربایی بسیار قوی امکان نصب فوری آن روی یک کانتینر را مقدور می سازد.

از کجا می توانم ردیاب کانتینر معتبر و با کیفیت جهانی تهیه کنم؟

شرکت فنی و مهندسی فاتحان با ارائه محصولات برترین برندهای ردیابی دنیا ( شرکت تلتونیکا و میترک )  که دارای استاندارد های روز دنیا نظیر CE اتحادیه اروپا و FCC ایالات متحده امریکا می باشند، امنیت کالا و دارایی های شما را تضمین نموده و آرامش خاطر را به شما هدیه می دهد. برای مشاوره در خرید و تهیه GPS کانتینر همین امروز با ما تماس بگیرید.