سامانه ردیابی خودرو فاتحان

سامانه ردیابی و مدیریت ناوگان شرکت فاتحان

 

در هنگام تهیه و خرید دستگاه ردیابی، از جمله ردیاب خودرو، ردیاب شخصی و دیگر دستگاه های مکانیابی به این نکته توجه نمایید که دستگاه ردیابی به تنهایی کارایی نداشته و تکمیل کننده این سیستم که برای شما امکان کنترل و مدیریت دستگاه ردیابی را فراهم می آورد، سامانه ردیابی و یا نرم افزار ردیابی است.

این سامانه و نرم افزار به دو صورت سامانه تحت وب بر روی وبسایت و اپلیکیشن ردیابی بر روی تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد.

سامانه ردیابی و کنترل ناوگان شرکت فاتحان یک سامانه تحت وب بوده که برای کنترل و مدیریت ناوگان های شخصی و سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد.
سامانه ردیابی خودرو فاتحان توسط تیم فنی و مهندسی متخصص و با سابقه فاتحان طراحی و برنامه ریزی شده تا به راحتی تمامی سازمان ها و شرکت ها بتوانند ناوگان خود را، صرف نظر از صنعت و اندازه آن، پوشش دهند.

سامانه ردیابی فاتحان به گونه ای طراحی شده تا به راحتی با انواع کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و تلفن همراه و بدون نصب برنامه در دسترس شما باشد.

قابلیت ماژولار در این سامانه برای شما این امکان را فراهم می آورد تا قابلیت های سامانه را برای کاربرانتان فعال و غیر فعال نمایید و سطح دسترسی متفاوتی برای هر کاربر مشخص کنید.

همچنین در صورت نیاز شما به یک ماژول خاص (مانند یک گزارش خاص) در کوتاه ترین زمان توسط کارشناسان ما طراحی و به پنل شما افزوده خواهد شد.

برای مثال در صورتی که ناوگان شما نیازمند ماژول گزارش گیری خاصی باشد که در پنل فعلی موجود نباشد، این ماژول بدون هیچگونه هزینه ای برای شما طراحی و به پنل ردیابی یا اپلیکیشن ردیابی شما افزوده خواهد شد.

سامانه ردیابی خودرو فاتحان بر روی سرورهای قدرتمند داخلی و در دیتا سنتر داخل ایران راه اندازی شده و نگهداری می شود و این امر باعث افزایش چشمگیر سرعت و پایداری این سامانه شده است.

 

سامانه ردیابی خودرو فاتحان

 

سامانه مدیریت و کنترل ناوگان فاتحان به دلیل طراحی هوشمند و پیشرفته، قابلیت دریافت و پردازش اطلاعات انواع مدل ردیاب را داراست.

در این راستا مشتریانی که سخت افزار ردیابی (ردیاب خودرو، ردیاب شخصی و...) را به تنهایی و بدون سامانه ردیابی خریداری نموده اند و یا از سامانه ردیابی فعلی خود رضایت کافی ندارند می توانند بدون پرداخت هزینه جابجایی، دستگاه های ردیابی خود را بر روی سامانه ردیابی  فاتحان کنترل و مدیریت نمایند.

از آنجایی که مدیریت ناوگان های بزرگ با تعداد خودرو بالا برای سازمان ها امر حیاتی و پر اهمیت تلقی می شود، شرکت فاتحان با راه اندازی پایگاه داده و سامانه کنترل ناوگان بر روی سرورهای موجود در دیتاسنتر این سازمان ها هزینه جاری آنها را کاهش می دهد.

 

 

در زیر به برخی از قابلیت های شاخص این سامانه اشاره شده است:

 

 

سامانه ردیابی فاتحان

سامانه ردیابی خودرو پیشرفته و ماژولار

قابلیت خصوصی سازی در کوتاه ترین زمان به درخواست کارفرما

کاربری ساده و در عین حال هوشمند

گروه بندی خودرو ها و تعریف پروژه های کاری برای هر گروه

گروه بندی کاربران و ایجاد سطح دسترسی برای هر کاربر

ایجاد محدوده مجاز و غیر مجاز تردد خودروها

گزارش مسیر پیموده شده هر خودرو در بازه زمانی دلخواه و نمایش به صورت فیلم

گزارش توقف های هر خودرو به همراه زمان هر توقف

سامانه ردیابی خودرو با قابلیت نمایش میزان کارکرد خودرو در حالت های خاموش، روشن و در حرکت

قابلیت تعریف سناریو برای کنترل و مدیریت هر چه بهتر راننده و خودرو

پیاده سازی تحت وب و قابل دسترسی توسط کامپیوتر،تبلت و تلفن همراه بدون نیاز به نصب برنامه

گزارش هوشمند سفر(آخرین سفر خودرو از زمان روشن تا خاموش شدن به همراه تمامی جزئیات)

اعمال تمامی تنظیمات دستگاه به صورت آنلاین و یکجا