ردیاب خودرو سرویس مدارس

ردیاب خودرو سرویس مدارس و مزایای آن

ردیاب خودرو سرویس مدارس و سرویس کارکنان اطلاعاتی مانند اینکه خودرو ها در چه مکانی قرار دارند و چه زمانی به مکان های مختلف خواهند رسید و حتی اینکه رانندگان چقدر با مراقبت و احتیاط رانندگی میکنند را در اختیار والدین و مدرسه قرار می دهد.
همچنین در ناوگان سرویس کارکنان این اطلاعات در اختیار کارفرما و کارکنان می باشند.
با استفاده از ردیاب خودرو سرویس مدارس می توانید برنامه کاری خودرو ها را با مدارس منطقه هماهنگ کنید و برنامه منظم و به موقع و بدون اتلاف وقت خود را بهبود ببخشید و ایمنی کارتان را بالا ببرید.
سامانه ردیابی فاتحان در قسمت گزارش گیری امکان بررسی مسیر های پیموده شده خودرو در گذشته و برنامه های کاری قبلی را در اختیار شما میگذارد تا با تغییر مسیر های کاری گذشته خودتان، با رویه فعلی که شامل ازدحام و ترافیک می باشد تطبیق دهید و نیز رفتار راننده را حین رانندگی رصد کنید.
تجزیه و تحلیل رفتار رانندگی به دلیل حیاتی بودن ایمنی و امنیت دانش آموزان اهمیت بخصوصی برای شرکت های سرویس مدارس دارد.شما می توانید فاکتور هایی مانند زمان رسیدن – تجاوز از سرعت مجاز –رانندگی مخاطره آمیز را جهت اعلام هشدار در سامانه تنظیم نمایید .
سامانه ردیابی فاتحان شما را از اینکه چه اتفاقی خارج از برنامه رخ داد که منجر به تاخیر در رساندن دانش آموزان شده مطلع می سازد و شما از این طریق میتوانید ترس ناشی از آن را از والدین و مدیران مدارس دور نمایید.
مزایا :
• از اینکه رانندگان جانب احتیاط و ایمنی را رعایت می کنند اطمینان حاصل می شود.
• با کاهش زمان کار کردن خودرو در حالت آماده بکار یا سلو که در سامانه گزارش می شود می توانید از هدر رفت سوخت جلو گیری نمایید.
• با استفاده از نقشه سامانه و گزارش گیری از مسیر هایی که قبلا پیموده شده، مسیر های ناکارآمد را مشاهده و آنها را از برنامه کاریتان حذف نمایید تا سرویس دهی به موقع شما بهبود یابد.
• محل های توقف را درصورت لزوم تغییر دهید تا میزان کارایی سرویس ها افزایش یابد.
ردیاب خودرو و سامانه ردیابی فاتحان که مخصوص سرویس های مدارس و کارکنان می باشد به راحتی قابل نصب و استفاده می باشد .
خودرو مورد نظرتان را از طریق رایانه – گوشی هوشمند – و یا تبلت (حتی زمانی که در دفترکارتان حضور ندارید) با استفاده از سامانه و اپلیکیشن ردیابی کنترل و نظارت کنید.
والدین و مدیران مدارس برای حفاظت و ایمنی کودکان و سرویس قابل اعتماد از شما انتظاراتی دارند که شرکت فاتحان با استفاده از جی پی اس خودرو و سامانه هوشمند این امر را برای شما بیش از پیش ساده نموده است.
همین امروز با ما تماس بگیرید تا به صورت رایگان و تست این سامانه را محک بزنید.

مطلب پیشنهادی >  ردیاب خودرو ناوگان حمل و تعویض شیشه اتومبیل

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*