ردیاب خودرو ناوگان لیزینگی

ردیاب خودرو ناوگان لیزینگی

ردیاب خودرو برای ناوگان خودرو های اجاره ای و لیزینگ:

یکی از صنایع مخاطره انگیز برای خودرو، صنعت اجاره خودرو و لیزینگ می باشد، که می توان با نصب ردیاب خودرو فاتحان ریسک و خطر پذیری آن ها را تا حد قابل توجهی کاهش داد، که منجر به بهبود سطح خدمات، کاهش عوامل خطر، کاهش هزینه های عملیاتی و نهایتاً بدست آوردن حداکثر سود نسبت به میزان سرمایه گذاری شده می گردد.

با نصب ردیاب خودرو فاتحان بدون اینکه برایتان مهم باشد خودروهایتان در چه مکانی حضور دارد می توانید کنترل کامل آنرا بدست آورید.

 

اجتناب از استفاده غیر قانونی:

با وجود اینکه افزایش سود در این صنعت در گروی استفاده هر چه بیشتر از خودرو ها و رضایت مشتریان می باشد، باید نسبت به هر گونه استفاه غیر قانونی از خودرو ها اجتناب به عمل آید.

حقیقت این است که شما دقیقا نمی دانید برای چه منظوری خودروهایتان را اجاره می دهید، اما در مواقع سوء استفاده مشتری می توانید بصورت کنترل از راه دور خودرو را خاموش نموده و به مکان مشخص شده در سامانه ردیابی فاتحان رفته و برای باز پس گیری خودرو اقدام نمایید.

 

بازیابی سریع خودروی مفقودی یا به سرقت رفته:

استرس و تنش در صنعت اجاره خودرو به دلیل آسیب پذیری و امکان سرقت خودرو که همگی منجر به آسیب مالی به این کسب و کار و بیزینس میگردد، امری اجتناب ناپذیر می باشد.

اما با نصب دستگاه ردیاب خودرو فاتحان بر روی ماشین آلات این استرس و نگرانی از بین می رود چون در هر لحظه از مکان و جزئیات سلامت خودرو مطلع میگردید.

با تعریف محدوده های مشخص بر روی نقشه می توانید از ورود و خروج خودرو ها در داخل و خارج از این محدوده ها بصورت آنی مطلع گردید و تمهیدات ویژه را اتخاذ نمایید.

ارزیابی رفتار مشتریان در حین رانندگی و استفاده از خودرو ها:

رفتار نا مناسب مشتریان با خودرو ها موجب کاهش سود و افزایش ضرر به این کسب و کار می گردد. با تعریف سرعت مجاز و محدوده مجاز برای رانندگان میتوانید آن ها را نسبت به هر گونه تجاوز از سرعت یا محدوده های تعریف شده با استفاده از یک چراغ هشدار یا یک زنگ هشدار  آگاه نمایید و نیز خودتان از این رخ داد ها مطلع گردید. با استفاده از راه حل های ذکر شده از جریمه های احتمالی رانندگی جلوگیری به عمل می آید و نیز می توان از رانندگانی که بصورت صحیح از خودرو ها استفاده نموده اند تقدیر به عمل آید.

 

ناوگان خودرو

طول عمر کسب و کار و ناوگانتان را افزایش دهید:

یکی از فاکتور های مهم در این بخش از صنعت این است که عمر خودروی شما چقدر به عمر مفید تعریف شده برای آن نزدیک است.

یک خرابی احتمالی به غیر از هزینه های تعمیر و نگهداری می تواند کسب و کار و سود شما را تحت الشعاع قرار دهد، پس با تعریف برنامه های منظم تعمیر و نگهدار در سامانه ردیابی فاتحان می توان احتمال هر گونه خرابی ناگهانی با هزینه های تعمیرات بالا و خواب زیاد خودرو را به صفر رساند، که این منجر به کاهش هزینه ها، افزایش طول عمر خودرو ها و طبیعتاً پایداری و دوام کسب و کار شما میگردد.

امنیت مشتریان

ایجاد احساس امنیت در مشتریان:

در مواقع خرابی یا تصادف خودرو مشتریان شما ممکن است در ارائه آدرس یا مکان رخ داد ناتوان باشند، در مواقع تصادف، هشدار تصادف برای شما به همراه مکان خودرو ارسال میگردد تا سریعاً خود را به محل برسانید،‌ در مواقع خرابی خودرو یا حادثه برای مشتری با استفاده از کلید اضطرار که در خودرو تعبیه شده و توسط مشتری فشرده می شود هشدار اضطرار برای شما ارسال می گردد. سپس شما می توانید با مشتری خود تماس برقرار کرده و نیرو های لازمه از قبیل مکانیک خودرو برای تعمیر خودرو، اورژانس ۱۲۵ برای رسیدگی به وضعیت سلامت مشتری و … را به محل مشخص شده در سامانه ردیابی فاتحان ارسال نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*